Skocz do zawartości

Muli go :/


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po założeniu tego tłoka Proxa (nowego)do mojej RM 125 na pierwszy raz nawet odpalił od kopa następnie zagrzałem go i pojechałem i wydawało mi się że dużo lepiej ciągnie niż na starym tłoku, pojeździłem chwile i odstawiłem moto, na drugi dzień znów śmigam ale czuje że moc to spadła chyba o 50% poprostu na jedynce daje mu full gaz (test) a on zamiast dać kopa to robu muuuułaaaa i przygasa :[ to samo na innych biegach daje gaz a on taki zmulony zajebiście jest... wiecie co jest grane ? pod górke to ledwo co wyjeżdza tak jak mówie moc mu spadła z 50% jak nie więcej , co jest grane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko że nawet go nie piłowałem ostro... jeździłem powoli żeby dotrzeć.

Ale mogł Ci sie jakis piach albo inny syf dostać podczas skladania do skrzyni korbowej czy cylindra.

Sprawdz tez czy z paliwem wszystko ok (wyczysc gaznik) i zobacz czy filtr nie jest za brudny albo za bardzo nasaczony olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skonczylem akcje wymiany tloka :D odpalil za 3 kopnieciem na nowej swiecy NGK br9eg chyba. przez pierwsze 2 minuty chodzenia nie trzymal wolnych obrotow potem juz wszystko bylo ok. zrobilem delikatnie rundke po boisku i odstawilem. dzisiaj rano jak wrocilem od kolegi smigalem po boisku 15 min najpierw, delikatnie a potem ciut mocniej i fajne sie mozna w zakrety skladac jak na zuzlu :mrgreen:. ogolnie narazie wszystko ok w tygodniu pojade na tor to dopisze cos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja w swoim wymieniłem pierscienie i było tak samo jak u Ciebie. nawet nie chciał pod góre wjechać:D przez 3 miechy próbowałem zrobić, bawilem sie gaźnikiem, filtrem a okazało sie ze rura byla zapchana nie wiem jakim cudem nagle po wymianie tych pierscieni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara sluchajcie jezeli ktos ma Nikasyl cylinder to nie trzeba go docierac odrazu mozna dawac...... chyba ze cylinder jest zeliwny to trzeba dotrzec a jak jest nikasyl to mozna smialo dawac !!!! nic sie docierac nie trzeba... jdaje przykl;ad zawodnicy na jakis zawodach startuja i jednemu tlok poszedl to co wymiania i co.....mialby docierac go :|

ludzie jak jest nikasyl to smialo m,ozna gaz odkrecac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara sluchajcie jezeli ktos ma Nikasyl cylinder to nie trzeba go docierac odrazu mozna dawac......

My jak zakłądamy nowy tłok w crosówkach to zawsze jest ze 5 min pracy na luzie a potem ze 10 min lajtowej jazdy bo on musis sie troche ułożyć.

Po 15 minutch juz moza go krecic na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara sluchajcie jezeli ktos ma Nikasyl cylinder to nie trzeba go docierac odrazu mozna dawac......

My jak zakłądamy nowy tłok w crosówkach to zawsze jest ze 5 min pracy na luzie a potem ze 10 min lajtowej jazdy bo on musis sie troche ułożyć.

Po 15 minutch juz moza go krecic na maxa

oto mi dokladnie chodzi .... a ludzuie mysla ze to tak jak w ETZ trzeba robic czyl 1000km przejechac i dopieor mozna dawac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...