Skocz do zawartości

Pomożcie w wyborze butów na moto


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie mogę się zdecydować, nie będę pisał co mi się podoba a co nie, daję linki:

 

1. http://moto-akcesoria.pl/product_info.php?...dfbf179f0606a4d

 

2. http://moto-akcesoria.pl/product_info.php?...products_id=457

 

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. I jak byście mogli to napiszcie dlaczego albo plusy i minusy.

 

Pozdrawiam i dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Kiedys chwalilem buty wojskowe ktore mozna kupic na targach za 90zł. Odwołuje to co powiedzialem. Na te buty po kilku dniach zwiedzania (pieszo) nie moglem patrzec-dorobiłem sie obtarc itp. Narazie w nich jezdze bo nie mam innych, ale nie polecam tych butów dla turystów motocyklowych bo nie mozna w nich duzo chodzic-a moze jeszcze sie nie "dotrały"...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam buty Probikera model Traveller. Bardzo fajne buty jak na tą cenę, wykonane w miare solidnie i dotego estetycznie. Napewno ni ebierz butów ze sznurówkami, kolega jezdzi w glanach i mówił że wieje przy 100 km/h. But musi także chronić przed deszczem.

 

Jeden minus moich probikerów jaki zauważyłem to nie przylegaja w górnej części do nogawek spodni tzn. robi się szczelina - może tak ma być (?) Obawiam się tylko żę przy desczu po tylnej części nogawki może wciekać woda. Kolega ma buty SIDI które przyjegają scisle do nogawki ale one są sportowe a te Probikery to model turystyczny.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzięki wszytskim za odp. 8)

 

[ Dopisane: 02-07-2005, 14:19 ]

Odświeżam lekko temat. zakupiłem buty które mi poleciliście czyli Probiker Traveller. Stosunek ceny do jakości jest jak najbardziej rewelacyjny :-)

Bardzo ładnie wykonane, żadnych skaz itd. Kupiłem je w http://moto-akcesoria.pl Doszly na drugi dzień :-) Jak narazie dużo nie przejechały ale jestem z nich bardzo zadowolony. Sprawdziło się tylko to co pisałJRK, że jest dość znaczna przerwa między butem a piszczelem (szczególnie w moim przypadku, gdyż mam nogi jak patyki :(). Jest już lepiej jak się wepchnie spodnie w but, dość grube. Nawet zwykłe jeansy bez poszerzanych nogawek można założyć na górną częśc buta i wtedy widać tylko część od kostki w dół :evil:

 

Zamieszczam kilka fotek. Pozdrawiam

 

buty%20001.jpg

 

buty%20002.jpg

 

buty%20004.jpg

 

buty%20005.jpg

 

buty%20006.jpg

 

buty%20007.jpg

 

buty%20008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...