Skocz do zawartości

FMX


Rekomendowane odpowiedzi

Witka moze ktos z was umie jakies triki itp . Ja osobiscie pracuje nad No Hander i No Footed . narazie kiepsko mi to idze nie wiem czemu :roll: CO do no footed to wydaje mi sie ze mam zakrutka gorke juto musze ostro nad nia popracowac . A jezeli chodzi o no hander to wogole nie wiem w czym problm puszczam kierde i zaraz momentalnie wylatuje z moto , nogi mi sie odrywaja z pegów i odlatuja ;) . Pochwalcie sie swojimi trikami i moze macie jakies fajne rady . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt nie przebije :lol: . Na poczatku mojej przygody z motocyklami postanowilem wyskoczyc sobie siedzac na sprzecie. Efekt byl taki ze tylek mi podbilo i zrobilem supermana trzymajac sie kiery :lol: . Kumpla po prostu zatkalo hehe

Raz udało mi sie pusić 2 nogi ale to przez przypadek

Hehe mialem tak kilka razy jak skakalem bedac za bardzo przechylony do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt nie przebije  :lol: . Na poczatku mojej przygody z motocyklami postanowilem wyskoczyc sobie siedzac na sprzecie. Efekt byl taki ze tylek mi podbilo i zrobilem supermana trzymajac sie kiery  :lol: . Kumpla po prostu zatkalo hehe

 

Stary nie jestes sam :P ja juz raz ciagnelem nogi za moto po londowaniu ;) A raz przez przypadek jak bylem na torze krzywo najechalem na najazd dupa ostro poszla w bok ija szybko przechililem sie w przeciwlegla strone i odruchowo wystawilem noge i wyprostowalem ja . Wyglodalo to extra Stolik + one footed :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek mogl bys dokladnie opisac jak wywineles tego frontfilipa bo barzdo mnie to ciekawi  To ze dokonales tego na DT 125 juz wiem ale ciekawi mnie w jaki sposob i w jakich okolicznosciach . POZDRO

Mialem taką swoją ulubioną trase gdzie z CRki ostanie soki wyciskałem i fajnie sie jechało. CHciałem to samo zrobić DT i tu sie okazało że DT poszaleć w terenie sie nie da :roll: Koło wpadło w dziure i sie w nią wbiło a motocykl zrbiłi fikołka ze mną na pokładzie tyle ze w locie zdążyłem z niego zejsć ( ahhh ten freestyle) i jak już spotykałem sie z ziemią to spadła mi na nogi takze noga wygieła mi sie pod koatem 90 stopni ale w odwrotna strone. Zamnim zladowałem wiedziałem że bedzie bolało. Trawło to kilka sekund ale nie wyobrażacie sobie ile mysli mi przez głowe przeleciało. Łacznie z tym jak ja zaprowadze motocykl do garazu jak mam noge złamaną, ciekwae ile w gipsie bede leżał i takie tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlugo leciales

Długo, dugo kumpel z aparatem stał i widział wszytko tyle, że był w jescze wiekszym szoku niz ja i nawet nie pomyslał żeby fotki zrobić a potem numeru na pogotowie wykręcić. Tak czy inaczej wieczorem było piwko i smiechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki superman jak opisane wczesniej tez mi sie zdazyl, po skoku motor ustawil sie pionowo no to go odepchnalem, ale pomyslalem ze lepiej z powrotem zlapie, i zlapalem przy samej ziemi za bak i tak wyladowalem na lezaca, nic sie nie stalo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...