Skocz do zawartości

muj romet hce tuningu


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odbiegajac od tuningu :)

wiecie ile ja mialem problemow z ortografia :?: :?: :?:

to byl dopiero sajgon

kazde dyktando na 1 :cry:

nigdy nie wychodzilo mi lepiej

az do 3 gimnazjum

i teraz juz sie jakos uspokaja i zaczynam nie walic tak max-ymalnie glupich bledow w stylu "rze" zamiast "że" :cry: :lol: :lol:

serio paranoja :D

ale juz jest w miare oki :D

a co do tuningu nie mam pojecia;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś umie tuningować ogarka to niech pisze na muj mail [email protected] błagam o szybkom reakcje :cry: aha hodzi o ogarka 205 karzdy rodzaj tuningu  :twisted: najwarznjejszy silnik :lol:

 

Hej, to że ktoś ma problemy z ortografią nie znaczy, że musi robic sobie z nas jaja. Może to całkiem poważny post, więc odpowiedź niech też będzie całkiem poważna.

Jak stuningować ogara? Oto jak:

- po pierwsze silnik - jest za słaby. wyrzuć go i wsadź silmik od hayabusy

- po drugie rama - nie przyczepisz do niej silnika, wyrzuć ją i zamień na ramę od hayabusy

- po trzecie - owiewki, musisz jakieś założyć coby nabrać aerodynamicznego kształtu. najlepsze będą te z hayabusy

- po czwarte - kółka, te od ogara będą za małe i za wąskie, lepiej wymień je na odpowiedniki od hayabusy

- po piąte - detale: lusterka, kanapa, bak, światła, łańcuch, kierownica, zębatki, itp. - po wymienionych wcześniej zabiegach mogą nie pasować. najlepiej wymienić je na elementy od hayabusy

 

Mam nadzieję, że okażę się pomocny. Będziesz miał najfajniejszego ogara w okolicy i nie tylko :D Jak już stuningujesz wrzuc koniecznie zdjęcie do albumu

Pozdro

 

:) :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to że ktoś ma problemy z ortografią nie znaczy, że musi robic sobie z nas jaja. Może to całkiem poważny post, więc odpowiedź niech też będzie całkiem poważna.  

 

to zes go potraktowal powaznie :lol: :lol: :lol:

a poza tym to miales racje bo serio bedzie mial nizlego sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś sobie jaja robi zobaczcie jego pisownie

Podzielam zdanie Redasa.

Ktoś nas zalewa, czuję sabotaż...

 

 

Jezeli chcecie zobaczyc prawdziwego analfabete to wejdzcie na allegro.pl na cafe i szukajcie postow uzytkownika "_rzarufka_" w dziel nowe allegro. No i moze jeden link zebyscie nie szukali za dlugo http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=25...i=96236&t=96236

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...