Skocz do zawartości

KLUBY MOTOROWEROWE


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to zalozyismy klub motorowerowy. Logo jest w trakcie produkcji. (mamy juz szkic). A nazwa to BLEM Redło. Nie dugo bedzie stronka naszego klubu. Dzisiaj by juz pierwszy wypad. Na razie na 3 motorowery. (mam nadzieje ze w przyszlosci wiecej bedzie) No i po tym wypadzie patrze a mam cale oko czerwone :D troche boli. Przetarte :P

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessy ja nie mam klubu jeszcze ale zamieżam zrobić-dużo motorków śmiga u nas o mniejszej pojemności tylko nie miałem okazji żeby zagadać:D Ale zamieżam robić(kolega jak dobrze pujdzie we wtorek moto se kupuje-skuterek:D- i będziemy śmigac razem i może jakiś klubik,stronka internetowa:)) Ale to narazie plany Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie bardzo pisal na cos takiego poniewaz jestem z krakowa, nie mam znajomych ktorzy jezdzili by na motorowerach a na dniach kupuje dla siebie motor i smutno bedzie tak samemu jezdzic ;d

 

Ja też jestem z Krakowa :D jaki masz motorek, ile masz lat i w jakiej dzielnicy mieszkasz? Możemy sę gdzieś umówić żeby zorbić jakiś wypad.. Pozbieramy jeszcze kilku gości i będzie... EJ APELUJE KTO MIESZKA W KRK I MA JAKIŚ MOTOREK PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się musze pochwalić gdyż jakśmigałem moim Derbikiem dzisiaj to spodkałem Aprilie RX 50 i pogadaliśmy sobie:) (a on śmiga z kolesiem co ma Dt 80:D i czasem z MZ jakąś) I wymieniliśmy sie nr kom. i będziemy razem śmigać:D:) Ale sie Ciesze bo już sam nie będę śmigać!!!!!<jupi>

 

 

Wiedziałem że kiedyś ten dzień nastąpi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z kętrzyna na mazurach i szukam kogos kto jeździ.w tej chwili nie mam sprzętu poniewaz sprzedałem z duzym zyskiem.ale przymierzam sie na kolejne moto.jestem amatorem i szukam kogos kto by mi pomógł w potrzebie jezeli bym miał jakis problem ze tak powiem szukam MISTRZA :-) który mnie bedzie uczył i w ogóle.mój gg 4874982.zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...