Skocz do zawartości

suzuki ts 50 jak polepszyc osiagi


stachu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc zacznijmy.

Można kupić cylinder 70cm

Większy Gaźnik

Wydech pusty zrobić i końcówkę zrobić/kupić

Zrobić dziurki w filtrze powietrza

Mozesz jeszcze zmienić zębatki

to tyle. Jeśli chcesz wszystko mogę ci opisać dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zacznijmy.

Można kupić cylinder 70cm

Większy Gaźnik

Wydech pusty zrobić i końcówkę zrobić/kupić

Zrobić dziurki w filtrze powietrza

Mozesz jeszcze zmienić zębatki

to tyle. Jeśli chcesz wszystko mogę ci opisać dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci duża prędkość?? Nie wolisz mocy?? :>

JAk mu jedzie 60km/h z gorki to nie radze dawac zebatek na moc :lol: . Sluchaj: Jedz sobie na 4 biegu, nacisnij sprzeglo i powiedz czy TS bedzie sie wkrecac na maxymalne obroty. Jezeli bedzie przerywala i nie bedzie sie wkrecac masz blokade na module (koszt zdjecia 150zl tylko trzeba wiedziec gdzie - sam tego nie zrobisz) . Powiedz jeszcze ile Ci na biegu jalowym kreci ;) . No widze ze coraz wiecej TS'ek na forum. Tak trzymac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biegu jalowym kreci tak do 10tys..i własnie to jest cos nie tak bo jak jest blokada na module to nie kreci tak duzo na jalowym

No a jak na 1 i na 2?? Kreci sie kreci. W Ts'ce blokada na module sie ujawnia dopiero od czwartego biegu. Wtedy sprzet nie uzyskuje maxymalnych obrotow i przerywa zamiast sie wkrecac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno 50ccm tak latają. Ja Ci polecam kupić Cylinder 70ccm!! Ja taki mam i powiem Ci że satysfakcja gwarantowana ;). Najlepiej oddaj do kogoś kto wybebeszy Ci dyfuzor i załóż sobie przelotową końcówke!!

Wiem że cieczak to nie to samo co powietze i tym bardziej z pięcio biegową skrzynią. Co do cylindra to zapytaj na www.mieloch.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno 50ccm tak latają.

5 biegowki tak lataja. Te z silnikiem RMX'a 50 chodza po 75-80km/h . Kolega ma TS80 chlodzona powietrzem z tuningowym gaznikiem, dyfuzorem, wydechem i wiecej jak 90km/h nie poleci i ma przy tym jakies ogromne obroty. Aha i przelozenia orginalne :lol: . W sumie nie spotkalem sie z 5 biegowa TS ktora jest szybka, takze moze po prostu taka musi byc? Kup zestaw tuningowy to napewno pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...