Skocz do zawartości

Ochraniacz na uda?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was używa takiego ochraniacza?

Posiadam ochraniacze na kolana, ale przestrzeń między kolanem a biodrem nie jest chroniona w żaden sposób.

Przez ostatni miesiąc już dwa razy zdążyłem sobie nabić pożądnego sińca właśnie na tej części ciała.

Czy są jakieś ochraniacze na uda poza tymi co są wszywane do spodni.

A może macie jakiś sposób aby chronić mięso w tym rejonie ciała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te wyglądają całkiem ciekawie bo widziałem podobne na bajzlu i na dupie miały naszytą taką poduchę że wyglądało jakby w pieluchach się chodziło. :lol:

I koleś duże pieniądze chciał za to, nie wspomnę już jak w tym musi być gorąco :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spodniach enduro/cross są ale jak jest straszny skwar to zakładam zwykłe przewiewne bojówki bo w tamtych to się ugotować można.

 

A jakie masz te spodnie??

Nie wiem moje są super przewiewne.

Normalnie zawsze pod nie zakładam kalesony takie jakby żeby mi nie tarły rzeczy od ochraniaczy o skóre. i nadal nei jest w nich zbyt gorąco, więc dziwna sprawa 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowych crossówek nie mam tylko enduro z podobnego materiału jak robią kurtki.

Wprawdzie mają ochraniacze ale tylko po bokach na biodra. :|

 

Kalesony to dobra metoda bo przylegają do ciała i wchłaniają znakomicie pot a podszewka spodni nie przykleja się do skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowych crossówek nie mam tylko enduro z podobnego materiału jak robią kurtki.

Wprawdzie mają ochraniacze ale tylko po bokach na biodra.  :|

 

Kalesony to dobra metoda bo przylegają do ciała i wchłaniają znakomicie pot a podszewka spodni nie przykleja się do skóry.

 

No o to też chodzi bo zapomniałem dodać.

Nie wiem, tka jak mówie jak moje raz bez kaleson załozyłem to było mi aż zimno bo było coś koło 10 stopni ;)

 

P.S Lece własnie na zawody :) :) Ale się ciesze.

Siemacie :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...