Skocz do zawartości

Cruiser dla kobitki:)


blankaP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka jedna ' date=' prosta zasada- nie powinno sie dosiadac motocykla, ktorego nie jest sie w stanie podniesc[/quote']

czyli wszystkimi GoldWingami tudzież innymi mastodontami powinni jeździć wyłącznie motocykliści pokroju Pudzianowskiego? :-D

 

Pokazcie mi dziewczyne ktora podniesie np 250 kg-go shadowa? Moze Agata Wrobel?

wielu prawdziwych FACETÓW (takich zapewne jak Ty) w rozmaitych okolicznościach także nie podniosłoby takiej maszyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Widzę, że powrócił temat "podnoszenia sprzęta".

Podzielę się z Wami swoim doświadczeniem a propos "dziwnych okoliczności". W zeszłym roku po (delikatnym na szczęście) szlifie znalazłem się na plecach, na środku drogi, około 10-15 m od motocykla.

Check list: nogi, ręce, głowa - wszystko działa :lapagora: Za mną już kilka samochodów...więc wstałem, podszedłem do maszyny leżącej na prawym boku, złapałem jedną ręką za lewą manetkę, podniosłem, odpaliłem i pojechałem dalej...Dopiero po kilku kilometrach, jak się zatrzymałem oszacować straty w sprzęcie, dotarło do mnie, że bez najmniejszego wysiłku i w sposób zaprzeczający zdrowemu rozsądkowi podniosłem jedną ręką...ponad 300 kilogramowy motocykl. 8O

"Są na tym świecie rzeczy....niewytłumaczalne" 8O - jak powiedział kiedyś mój kolega obudziwszy się na chwilę nad stołem i zobaczywszy, że...kończymy kolejną flaszkę.

Pozdrawiam :D

Błażej"Finlandia"Marzec

 

P.S. Blanka - gratulacje !!! A może by tak 1100 ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałem' date=' podszedłem do maszyny leżącej na prawym boku, złapałem jedną ręką za lewą manetkę, podniosłem, odpaliłem i pojechałem dalej... [/quote']

miałem podobnie,wstając po szlifie wraz z 220kg motocyklem,wielu nam podobnych także wspięło sie ponad granice wytłumaczalności. kochana adrenalinka czyni cuda :D może dodatkowo widok leżącej ukochanej maszyny tak działa...

 

jednakże życzę nam wszystkim oby jak najmniej takich "podnoszeń"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
moze tak suzuki LS650 savage? maly, poreczny,

Eeeee tam, małe i poręczne to może mieć facet w spodniach! :mrgreen:

Coraz bardziej skłaniam się ku Drag Starowi- po części też przez to,że mąż taki ma, teraz kupił Wild Stara 1600 i biedna Drag Starka idzie pod młotek-ale może uda się zostawić ją w garażu ....dla mnie :(

Ja wiem, że o gustach się nie dykutuje, ale ten jeden cylinder w Suzuki Savage doprowadzałby mnie do szału, fuj, no strasznie mi się nie podoba!

 

kurcze tu masz odpowiedź.... :P nie kombinuj tylko ładnie sie usmiechnij do męża i powiedż że kupisz od niego bajka po kosztach :-D może sprzeda ci po dobrej cenie i bedziesz zadowolona :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedż że kupisz od niego bajka po kosztach

Zapomniałeś, że jestem kobietą...i to przebiegłą... :twisted: Nic nie kupię-dostanę, a w zasadzie już dostałam. Jedyny koszt to sprzedaż mojego GS-a, ale dosiadając nowego motocykla jakoś to przeżyję :mrgreen:

Hmmm...zaraz będzie, że baby to wredne stworzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup se teraz jakiś motor fajny a tu kobitka przyjdzie i go sobie upodoba i po zabawie  

O co to to nie! Najpierw mu wmówiłam, że to dla niego za mała pojemność i że na większym będzie wyglądał zdecydowanie bardziej seksownie. Efekt:uwierzył!- Wild Star 1600 :mrgreen:

A potem etap 2: zaczęłam opowiadać, że Drag Starka to fajny motocykl, w świetnym stanie i szkoda go sprzedawać....efekt: mam!!!! :mrgreen: :mrgreen:

A swoją droga, strasznie łatwo wam coś wmówić, Panowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem tylko dodać że zgodnie z prawami fizyki facet podnoszący motór z jezdni po szlifie ni epodnosi do góry ciężaru np. 300kg i to jedną ręką a o wiele mniej...motocykl opiera się na kole...spróbowałby go unieść do góry z oponami :-) szczęścia zdrowia życzę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...