Skocz do zawartości

Treningi GrandysDuo - 4-5.06


maniek_7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ponieważ w tem weekend wybrałem sie do Poznania pojeździć po torze, pozwolę sobie podzielić się paroma wrażeniami i własnymi spostrzeżeniami.

 

1. Organizacje całkiem przyzwoita, można było się wyjeździć - z pomiarami czasu. Wszyscy byli podzieleni na trzy grupy: pretendents (początkujący), rookies i superbike. Każda grupa 4 razy po 30 - 35 minut wyjeżdżała na tor i jeździła. Po każdej takiej turze, choć jeździłem bardzo zachowawczo (nie miałem sportowych owiewek, tylko moto prosto z szosy), zjeżdżałem z tpru mokry jak pies! W niedzielę była jazda treningowa, potem jazdy na czas (eliminacje) wyścig (początkujący 5 okrążeń, reszta 8) i jazdy na konies swobodne.

 

2. Moża było podpatrzeć jak jeżdżą najlepsi, pogadać z nimi, poradzić się.

 

3. Atmosfera - super, jak na pikniku. Poznałem świetną ekipię z Baiłegostoku (to znajomi Spidiego) z którymi tam urzędowałem i z któych pomocy korzystałem tuż przed wyjazdem. Nawet pogoda, pomimo przelotnych deszczów dopisała (tylko przed wyściegiem wszyscy smętnie patrzyli na tor, ale przesunięto start i wystartowaliśmy już na suchym).

 

Mam też parę własnych spostrzeżeń :

 

1. Potrzeba dobrego amorka skrętu - mój seryjny ledwo dawał radę.

 

2. Owiewki sportowe - BAAARDZO WAŻNE - człowiek nie martwi się tak o glebę - praktyczie każdy z ekipy z którą tam się kręciłem wypadł z toru i jakąś glebkę zaliczył. Oprócz mnie, bo szkoda mi było moto....

 

3. Nie warto jechać własnym moto, jak ja,. Lepiej mieć przyczepkę i dowieźć sprzęt na miejsce. Zawsze można spokojnie odpocząć w autku.

 

4. Warto nocować na torze - przyczepka kempingowa kosztuje 100 zł za noc + 50 zł podwiezienie. Ta atmosfera ma swój urok. Ja niestety spałem we Wrześni u kolegi, co miało dwie wady - jedna, wyjeżdżając z toru złapał mnie deszcz i trzymał do wrześni. Druga to to, że... zapiłem (wywaliliśmy kilka piw i cztery wina. Potem to sie zemściło i miałem traume na torze - jechałem cały dzień jak ci*a bo... się bałem!

 

Podsumowując, wyjeździłem się jak głupi, wiem ile jeszcze muszę się nauczyć i zastanawiam się nad owiewkami sportowymi

 

Cały koszt imprezy to :

 

- paliwo,

- wjazd (640 zł z wyścigiem)

- koszt używanych opon torowych

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dotarłem. Miałem dołączyć do was z "Bolkiem"(andrzej, śmiga fajerem 954, taki nie duży sympatyczny gość, przyjechał czarną siódemą...napewno wiesz który) wieczorkiem w piątek ale niestety nie udało mi sie przełożyć szkoły i dopuściłem.

żałuje ale niestet... postaram sie za to wpaść przy najbliższej okazji na eliminacje razem z ekipą...

 

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dotarłem. Miałem dołączyć do was z "Bolkiem"(andrzej' date=' śmiga fajerem 954, taki nie duży sympatyczny gość, przyjechał czarną siódemą...napewno wiesz który) wieczorkiem w piątek ale niestety nie udało mi sie przełożyć szkoły i dopuściłem.

żałuje ale niestet... postaram sie za to wpaść przy najbliższej okazji na eliminacje razem z ekipą...

 

pozdrówki[/quote']

 

No, Bolek nie miał farta. Na pierwszym treningu wyleciał jako pierwszy z ekipy i... złamał żebro i łopatkę. Piotrek go ze szpitala w sobotę odbierał i też nie pojeździł. A Hektor w końcu zdobył puchar... w pretendentach.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maniek szkoda ze mnie ni ebyło - al eimpreza w Bartoszycach była hardcorowa n amaxa:)

Jak poskładasz sprzeta to daj znac i wybierzemy sie na tor - nie wiesz czy na ten sezon sa jeszcze zaplanowane takie treningi ??

 

 

Ps. naprawiaj sprzet abo bługaria tuz tuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maniek szkoda ze mnie ni ebyło - al eimpreza w Bartoszycach była hardcorowa n amaxa:)

Jak poskładasz sprzeta to daj znac i wybierzemy sie na tor - nie wiesz czy na ten sezon sa jeszcze zaplanowane takie treningi ??

 

 

Ps. naprawiaj sprzet abo bługaria tuz tuz

 

Następny trening na początku sierpnia... niestety. Ale na MP też można jeździć!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda Bolka strasznie, tym bardziej że zaliczył figure na samym początku(zdaje sie na 6tym kółku) i nawet nie zdążył sie nacieszyć torem...

Ostatnio nie jeździł bo dziś miał postawić moto do malowania(tzn. drogową wersje miał mieć extra pomalowaną) i nie ścigała już wyścigowych owiewek a tu teraz jeszcze te złamania... :cry:

Pech poprostu pech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...