Skocz do zawartości

Wrażenia po Warszawskim Motobazarze


Rekomendowane odpowiedzi

Mi czas na bajzlu minoł bardzo przyjemnie, spotkałem sporo znajomych i zakupiłem dokładnie to co chciałem.

Handbary wszędzie były po 190, ja kupiłem za 150zł. wzmacniane listwą aluminiową a na dodatek są przezroczyste :mrgreen: (pierwszy raz widziałem takie 8O )

Przerywacz kierunkowskazów 5 zł. ;)

Gumowe harmonijki na lagi 30 zł. , wszystko jest już zamontowane na motocyklu oraz przetestowane i na ulicy, i w terenie.

Po bajzlu wraz z Pawłem i naszymi kobietami polecieliśmy nad zalew zegrzyński.

Dzisiaj zaliczyliśmy bunkry a puźniej polecieliśmy do Grodziska i z tamtąd na ciekawy tor gdzie pooraliśmy trochę piachu i błocka.

Cały weakeend zaliczam do udanych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no weekend byl wypasiony, zaczelo sie od tego, ze przeglad mi sie skonczyl i na bajzel z aga pojechalismy pociagiem, ale na bajzlu zjawil sie zaraz KML a chwile potem kupilem Formy Raptor za 500zl :> ktore w sklepie 840zl kosztuja ;) dodam ze noweczki w pudeleczku :> potem jeszcze tylko dwie kominiarki i bandamka dla agi. pierwszy raz na bajzlu kupilem dokladnie to co chcialem i ani jednej rzeczy wiecej :] no i jeszcze sie nie zdazylo, zebym nie byl zadowolony po zakupach na wyscigach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie handlarzy a wiesz jakie sa motocykle od handlarzy

Tez tak sadze. Ja widze jak ludzie "docieraja" sprzety do sprzedazy. Po prostu bez komentarza. Nie to zebym jakos robil reklame mi czy Strzałkowi, bo mi sie nie spieszy zeby sprzedac DT (inwestuje w nia kaske zeby byla coraz lepsza, a jak sie kupiec trafi no to sie sprzeda). Jak kupiec sie nie trafi no to bede sie starał, aby silniczek przekroczyl o kilka ladnych km magiczna 30 ;) (dzieki Strzałek, bo uswiadomiles mi ze badz co badz sporo mozna w DT zrobic ciekawych rzeczy! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu wraz z dwoma kumplami jeżdże na warszawski Mototarg jako tak zwany wystawca, czyli sprzedający ... stanowisko kosztuje 80 pln, co szybko sie zwraca ... sprzedając nawet jakieś śmiecie z piwnicy, ja osobiście niestety nie znalazłem nic sensownego do mojego Ts-a, ale za to kupiłem sobie fajną kurtkę za 100, która normalnie kosztuje w granicach 400-500 pln tak więc uznaje giełdę za udaną :) co do fajnych motocykli ... było fajne derbi 50 z 2001 zrobione na supermoto ... za 750 z papierem, albo za 350 bez ... niestety spóźniłem sie z zakupem i poszło do kogoś innego :)

 

[ Dodano: 12-06-2005, 10:30 ]

aha ... zapomniałem dodać że to derbi miało rozwalony przód troszkę (koło i lagi do wymiany ... nie wiem jak półki, chyba tez krzywe ale trzeba by było sprawdzic) i nie miało kanapy, ale koszt naprawy i tak w tej sytuacji nie był by na tyle wysoki żeby nieopłacało się nabyć tego moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ... zapomniałem dodać że to derbi miało rozwalony przód troszkę

tj. nie dało sie zakrecic przednim kolem bo bylo tak scentrowane a przednie lagi nie dosc ze pogiete to jeszcze mialy wgniecenia. Polki tez to wywalenia ;) . Pozatym nie wiadomo jak z silnikiem bo tylko sprawdzali czy sie tłok rusza (wrzucili jedynek i bez problemu poruszyli tylnym kolem :roll: ). No ale mysle ze naprawa nie wynioslaby kilkutysiecy zlotych takze w sumie kupic sie oplacalo (no chyba ze krzywa rama była)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...