Skocz do zawartości

Yamaha DT80 & Suzuki TS 70


Rekomendowane odpowiedzi

icea' date=' wystarczy popatrzec na wiek osob ktore tu pisza[/quote']

Andrzeju to samo powiedzial mi qmpel...

 

 

Zgadzam sie ale co niktórzy myślą' date=' że jak maja motocykl to znają sie na mehcanice jak mehcanik Evertsa a jeżdza lepiej niż on [/quote']

Masz racje strzalku ;), ale tutaj juz nawet nie chodzi o mechanike. Wiekszosc malolatow, po paru przejazdzkach DT (jak nie jednej) stwierdza: "eeeee to ciezkie i wolno jezdzi ... do dupy!". Nie jest to nic dziwnego, bo maja zbyt malo doswiadczenia zyciowego by wziac pod uwage wiele innych czynnikow... i dlatego nalezy byc wyrozumialym - ale do momentu gdy nie beda zostawiac swojego BRAKU DOSWIADCZENIA potomnym w postaci postow na forum poblicznym...

 

 

Jestem ciekawy jaką miałeś wiedzę w wieku 14lat

Jak mialem 14 lat to calymi dniami smigalem po lasach i bagienkach roznymi komarami ... I Z PEWNOSCIE NIE BRALEM SIE ZA PISANIE ZESTAWIEN MOTOCYKLOWYCH :lol: :lol: :lol:

 

Tyle odemnie :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simak_Enduro napisał:

Dt to ciężka krowa...

 

Amen

 

Simak_Enduro napisał:

Yamaha stała się popularna dzięki swoim dobrym zawieszeniom i trwałemu silnikowi.

 

Z tym zawieszniem to przesadziłes bo nie jest wcale takie dobre ale silniki mają trwałe a to dzięki małej mocy jaka mają.

 

Simak_Enduro napisał:

Mamy około 14lat zwykle niewielkie doświadczenie' date=' ale czasem rację możemy mieć

 

Zgadzam sie ale co niktórzy myślą, że jak maja motocykl to znają sie na mehcanice jak mehcanik Evertsa a jeżdza lepiej niż on[/quote']

 

 

Strzałku chodziło mi o to że jak na swoj przedział cenowy dt ma dobre zawieszenia. Przednie jest gazowe i pochodzi ze starszej dt 125 o czym wiesz znakomicie. No właśnie. Silnik jest trwały dlatego że mało wyżyłowany.

 

 

Nie jest to nic dziwnego' date=' bo maja zbyt malo doswiadczenia zyciowego by wziac pod uwage wiele innych czynnikow... [/quote']

 

No właśnie Icea_PL

Młodzież ma inne wymagania wobec sprzęta. Zwykle chcą poczuć moc która zapewni im radochę. Np dla mnie sprzęt nie musi mieć pozycji wygodnej do dalekiej jazdy- nie jeżdżę na dalekie dystanse. Sprzęt nie musi mieć także miejsca dobrego dla przymocowania siatki czy kufra. To mi narazie niepotrzebne. Może kiedy będe starszy docenię te sprawy. Narazie ważniejsza jest dla mnie moc, prowadzenie, hamulce.

 

I Z PEWNOSCIE NIE BRALEM SIE ZA PISANIE ZESTAWIEN MOTOCYKLOWYCH

A my się bierzemy bo mamy jakieś pojęcie na temat sprzętów o których piszemy. Ty mówisz o wyższości DT. A na ts nawet nie jechałeś. Ja jeździłem ts 50 ts po tuningu na 70, dt 80 jak i dt po tuningu na 110...wrażnie- Dt to krowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz o wyższości DT. A na ts nawet nie jechałeś.

JEZUUUUSSSSS CZYTAJ CO PISZE !!! ;) ;) :D

 

Gdybym nie jechal TS (ba... jechal, nie przejezdzil ok. miesiaca) nawet nie zagladalbym do tego ... topicku!

 

Co do reszty, do tej pory nie zrozumiales o co mi chodzi. Daje sobie spokuj...

 

Icea out...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reszty' date=' do tej pory nie zrozumiales o co mi chodzi. Daje sobie spokuj...[/quote']

 

Możesz mi wyjaśnić czego nie zrozumiałem bo moim zdaniem zrozumiałem wszystko...A za to z jeżdżeniem to Sory. Po prostu posta pisałem pod wpływem....hmmm....powiedzmy lekkiego zdenerwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moim zdaniem (jeździłem tylko dt 80) to porównanie jest troszke nie ten tego co innego jak by porównywał ts po tuningu na 70 i dt po tuningu na np 110 .To są dwie troszke inne klasy motorków ts jest przeznaczona dla młodszych ludzi o czym mówią jego gabaryty ,moim zdaniem dt jest spoko a ts jedynie po wypowiedziach moge powiedzieć ,że również jest spoko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co sie klocic. TS70 ma mocniejszy silnik oraz zdecydowanie mniej wazy. Takze jesli chodzi o osiagi to TS'ka uzyskuje przewage. Jesli chodzi o wyglad to Dt'tka jest doroslejsza, a ktora ladniejsza to nie powiem ( o gustach sie nie dyskutuje ;) ) . Zawieszenie. W Ts napewno mniej wytrzymale no i z mniejszym skokiem ale jesli chodzi o prace jest naprawde ok.

Gdybym nie jechal TS (ba... jechal' date=' nie przejezdzil ok. miesiaca) nawet nie zagladalbym do tego ... topicku! [/quote']

Nie wiem jaka TS'ka jezdziles skoro wg. Ciebie jest taka kiepska :lol: . Aha czyli Suzuki RMX70 wg. Ciebie osiagowo takze bylby slabszy od DT80? ( to identyczny silnik co w TS tylko w ciezszej ramie) Icea - ja obstawiam ze latales chlodzona powietrzem 5 biegowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...