Skocz do zawartości

MAGNA czy VULCAN??


kobuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ja tez gdzies czytalem ze tak sie dzieje... ale tylko czytalem bo osobiscie tego nie czuje wiec musi byc delikatne, nie mnie jednak cos w tym jest.

 

No co do shadow i volcana faktycznie nie moge powiedziec ze nie maja kopa z prostego wzgledu ze nimi nie jezdzilem, moge sie wypowiedziec tylko na temat Magny, a wiadomo kazdy swoj motor zachwala wiec wez poprawke ;)

 

Jeszcze tylko dodam, ze faktycznie przyspiesza najlepiej od 5 tys obrotow no i o ile roznica w przyspieszaniu od 0 do 100 nie jest moze az taka duza to jednak da sie ja wyraznie odczuc podczas przyspieszania na wyzszych biegach lub przy predkosciach powyzej 80-90km/h czyli tych przy ktorych najczesciej sie wyprzedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

No cóż ,charakterem motory są podobne, jeden ma taki plus drugi ma taki minus i odwrotnie,ale jesli trafisz na dobry egzemplaż jednego z dwóch,to myśle że będziesz zadowolony.Mój kolega ma akurat magne,ja mam vulkana jak narazie śmigamy i niema powodu do nażekania (każdy chwali swoje). ŻYCZYMY dobrego wyboru,i pochwal sie po zakupie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ,charakterem motory są podobne, jeden ma taki plus drugi ma taki minus i odwrotnie,ale jesli trafisz na dobry egzemplaż jednego z dwóch,to myśle że będziesz zadowolony.Mój kolega ma akurat magne,ja mam vulkana jak narazie śmigamy i niema powodu do nażekania (każdy chwali swoje). ŻYCZYMY dobrego wyboru,i pochwal sie po zakupie :)

 

 

ale teraz to juz myśle o shadow.. rany julek wybór to masakra:D ale bardzo pouczający. miałeś kiedykolwiek styczność z shadowem? rocznik 85-90:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...