Skocz do zawartości

Linka obrotosciomierza


pawolffu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem i pytanie. Ukrecila mi sie linka obrotosciomierza przy silniku i pytanie jest nastepujace, czy te linki sa jakos stabdardowo robione, czy kazdy model motocykla ma inne i ile moze taka kosztowac???

Bo jesli tak to do tej mojej Cagivy moze byc problem.

Z gory dzieki za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się pod temat co zrobić, by wskazówka prędkościomierza nie skakała gwałtownie przy zwiększaniu prędkości - moja ma wahania przy nagłym przyśpieszaniu - a także przy utrzymywaniu stałej prędkości? Czy to wina linki i jak to naprawić jeśli nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Obrotościomierz :?:  ;)  

 

Co do skaczącej wskazówki prędkościomierza to zacznij od porządnego nasmarowania linki, powinno pomóc.

 

 

 

Raczej od porządnego umycia linki i pancerza wewnatrz. :P

U mnie licznik chodził dobrze ale standartowo przed sezonem smarowałem i czyściłem wszystko co sie dało więc do tej linki równiez zajżałem 8O MACABRA :!: W środku było tyle syfu i gęstego smaro-oleju że az strach.Umyłem, wypłukałem i jak wszystkie linki posmarowałem MotorLifem.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja mam wlasnie taka dorobiona linke. Ostatnio jak zostala mocniej dokrecona wskazowka obrotomierza zaczela drzec o amplitudzie ok 10 km/h podczas wolnej jazdy - do 100 czasami do 120. Teraz przeczyscilem koncowke i zakrecilem jeszcze raz - zobaczymy co to bedzie.

 

Po 50 km

Rzeczywiscie drgania wskazowki zmalaly conajmniej o polowe - warto dbac o czystosc linek i oplotow, czym je czyscicie ?

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...