Skocz do zawartości

24-26 VI 2005 Kto na zlot do Wrześni ?????


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wybiera sie ktoś z Wrocławia? bo jakby wrocek się pozbierał to mozna razem ruszyć, no i tradycyjnie było by z kim kury po drodze postraszyć

 

[ Dodano: 17-06-2005, 21:01 ]

a co do porannego wstawania w sobote, to nie martwcie się, zapewne tradycyjnie odwale kukułke ok 8, może 9, zależy jak piątek wyjdzie,

i to będzie sygnał, że na browca czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam' date=' czytam, patrze w kalendarz i juz ustalone. Przyjezdzam z Kalisza, w ktorym obecnie stacjonuje. Tylko jeszcze zonke powiadomie, ze jedziemy :P . Jakby kto lecial w sobote z okolic Kaliszforni, to mozna by sie zgadac i poleciec razem. Dajcie znaka co i jak ze spotkaniem forumowiczow - chetnie sie dolacze.

pozdroofki[/quote']

 

 

o kolega z Kalisza :P

 

ja żyje w stresie bo nie wiem czy mnie rodzice puszczą :? jak tak to zjawie się w forumowej koszulce na skuterku :(

oby mnie puścili :?

 

Pozdrawiam

Sandra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje następujacy plan spotkań

 

1. Piatek godz 20. 00 miejsce przy bramie wjazdowej , plan spotkania : pijemy browary nieletni pija tymbarki , kubusie co kto lubi :evil: postaram sie załatwic zeby przez megafon poinformowali o spotkaniu na 10 min przed - na spóźnialskich czekamy 10 min - ale za kare stawiaja browara - zeby nie zbankrutowali to tylko mi stawiaja :(

 

2. Sobota- rano pijemy z Klausem i Panem starszym browara :D potem parada o ile bedziemy wstanie to jedziemy do Jacka do gniezna na slub . Wieczorem 20.00 powtórka z piatku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak skontaktowac sie z Wami w sobote rano, podczas imprezy z Klausem i Panem starszym. Na piatek nie zdaze. Na slub chetnie sie wybiore bo to po drodze do domu, a w stanie jechac na pewno bede - przynajmniej z powodu skladu krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj damy radę ja na paradę nie pije bo mam zamiar gumę popalić więc raczej trzeba być trzeźwersem ale tylko w sobotę w piątek piję do oporu aż nie padnę do domu mam 100 m więc dam rade się doczołgać w razie kryzysu

Klaus mam nadzieję ,że się spotkamy wreszcie i podamy po Bronku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardziel z Ciebie' date=' no nie ma co! Kawaleczek jest przeciezz Kalisza.[/quote']

 

No - chyba z jakies 80 km - jak na skuter to rzeczywiscie jest co dzidowac. Ale droga jest generalnie bardzo przystepna - troche wiosek a tak same lasy - mozna sie po drodze zrelaksowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żyje w stresie bo nie wiem czy mnie rodzice puszczą jak tak to zjawie się w forumowej koszulce na skuterku

oby mnie puścili

 

Twardziel z Ciebie' date=' no nie ma co! 8O Kawaleczek jest przeciezz Kalisza.[/quote']

 

ty "on"(ona) chyba jest dziewczyna....

 

tak sobie czytam te "umawianie na browara" i widze mnostwo komplikacji... nalepiej niech wszyscy zaloza koszulki forumowe(i nie zdejmuja przez 3 dni :mrgreen: ) a na pewno sie jakos znajdziemy

 

P.S. podobno w sobote i w niedziele ma padac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...