Skocz do zawartości

24-26 VI 2005 Kto na zlot do Wrześni ?????


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He, he sami 'browarkowcy' z forumowiczow :lol: Pablo: a wiec, zabezpiecze u Carlosa 'co nieco' dla forumowiczow/zlotowiczow, tylko jakies kufry czy sakwy beda potrzebne...spox- puchy sie nie bija :twisted: Pierwotny pomysl o przyjeciu Was po mojej imprezie w pewnym milym miejscu jest jednak do du..., poniewaz zakonczylibyscie pewnie zycie z dala od zlotu, masz zupelna racje. Tak wiec:

- bedzie mi i Smoczycy bardzo milo jasli znajdziecie czas na uswietnienie naszej uroczystosci

- wszystko zabezpiecze u mojego 'pelnomocnika' Carlosa (masz numer tel, On tez ma Twoj...)

- jesli sie nie uda z jakichkolwiek wzgledow dojechac, to i tak trzeba bedzie sie z C. skontaktowac w celu odbioru wiadomych pojemnikow 8)

- zdrowie Wasze Moi Drodzy, Wypijcie tez nasze- juz nie czuje, ze rymuje!

Pozdro Ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widzę że muszę z żoną dzisiaj porozmawiać co by dostać przepustkę już w piątek pod wieczór - ale będzie ciężko - pewnie kuchnię będę musiałÂ pomalować w nowym kolorze za własną kasę przeznaczoną na pivka. A jeśli nie to 7.30 śmigam w sobotę a na noc nie wrócę - zadzwonię że jestem pijany i co mam zrobić kochanie.

Pozdrawiam

Klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niestety moj moto wciaz w warsztacie stoi go skladaj apo wymianie panewek :/

ale ma byc zrobiony na zlot we wrzesni i prawei napewno przyjade :evil:

mam nadzieje ze poznam w koncu wiecej forumowiczow, zreszta bede z kilkoma znajomymi, jednak zeby sie nie pogobic i latwiej znalesc bedziemy mieli koszulki forumowe w koncu po to sa :D

heh jeszcze tylko 2 egzaminy i juz piatek :(

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus - jak przyjedziesz w piatek do damy czadu juz w piatek a ja w sobote to rano najwyzej po 1 piwku a reszta po paradzie i slubie Jacka

Kolega z Wrzesni, ktory kupil trajke z Gniezna odezwal sie, tez wleci jak sie uda... :roll: Dobra, nie moge wiecej pisac- lece do Smoczycy zapewniac Ja, ze jest wszystsko umowione, uszykowane, ze ciuchy i samochod ok itd, itp... :-D dobrze, ze mam w lodowce pifko :-) Do zobaczenia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegos ni erozumiem - przyjezdzaszw piatek i dajemy czadu ?? no bo chyba nie przyjezdzasz w sobote od rana i po slubie wracasz do domu ??

 

[ Dopisane: Środa Czerwiec 22, 2005 10:00 am ]

Dodatkowa mała zmiana planów : trzeba zorganizowac spotkanie po paradzie zeby wspolnie do jacka na slub pojechac

Prze dparada to bedzie raczej nierealne dlatego proponuje podczas postoju na rynku - pogadam z organizatrem zeby dal przez megafon znac gdzie si espotykamy - a tak czy siek wypatrujci emnie - napewno bede palil laka na czerwonej R6 w czerwonym kombi Vanuci - wiec jak mnie zobaczycie to smialo podchodzcie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale si ezrobil burdel w temacie a wiec podsumowujac

 

1.piatek - spotkanie o 21 przed szlabanem - spoznialscy stawiaj ami piwko :banghead:

 

2. Sobota spotkanie w czasie paradya na rynku - ci ktorzy jeszcze sie nie spotklai w piatek :banghead:

 

3. Wyjazd do jacka na slub - weźcie ze soba jakies plecaki , sakwy - bo jacek poinformowal mnie ze mala piwna niespodzianke przygotowal a na miejscu nie bedziemy konsumowali bo to okolo 20 km od wrzesni

 

4. W sobote woeczorem - kolejne browarkowe spotkanie czas i miejsce to samo co w piatek -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak - jak jest w życiu - jestem w sobotę rano, i muszę być w sobotę o 24 w chacie jak jakiś nastoletni koleś - ale to sprawa dość ważna i dotyczy mojej córki więc mogę wypić max 2-3 pivka

telefonna priva - jakoś znajdziemy się przed paradą

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pękła mi owiewka !!!!! :twisted: :twisted: zara bede kleił klejem da ABS a potem matą i żywicą, jutro po robocie montuje co by jakoś maszyna na zlocie wyglądała. ale upał !!! piwa !!!! już jutro !!! do 21 !! (chwile poczekajcie jak by co :) )

pozdrowionka i do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...