Skocz do zawartości

Regulacja gaźnika w simsonie


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Greedo, oryginalny Jikov potrafi byc wredny. Regulacja poziomu paliwa jest upierdliwa. O stabilnych wolnych obrotach mozna pomarzyc. Wiec sie zbytnio nie dziwie, ze chlopak kombinuje.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że Aster zna ten problem... Do komory pływakowej paliwo dochodzi. Jak będe sie widział z jawką to przeczyszcze te dysze i napisze jakie są następujące reakcje. A mam jeszce takie pytanie. Bo w tym gaźniku jest śuba regulacji składu mieszanki. Może coś z tym być nie tak ? Niby fabrycznie jest ustawione i zaplombowane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u jawci. Przy okazji założyłem odnowione siedzenko ale mniejsza z tym ... Rozkręciłem te gaźnik. Przedmuchałem tam co sie tylko dało i minimalnie podwyższyłem poziom paliwka w komoerze pływakowej. Poskładałem do do kupy i zrobiłem tak jak napsiał jawak: zatkałem ręką wlot powietrza i kopnąłem kopniakiem pare razy starterem. Na ręce osiadła benzyna, czyli paliwo zasysa. Spróbowałem więc odpalić ją. Z kopniaka niechciała załapać, to wziąłem ja na pycha. Pchałem ją 10-15 metrów i raz zaskoczyła na jakieś 2 sekundy. Całkiem nieźle wyrwała do przodu. By mi uciekła :D Ale potem już niechciała , ot jej niepchałem zeby czegoś niezdupcyć. Co mam dalej zrobić ? Żeby jeździła tak jak trzeba ? Iglice mam na najwyższym rowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, oryginalny Jikov potrafi byc wredny. Regulacja poziomu paliwa jest upierdliwa. O stabilnych wolnych obrotach mozna pomarzyc. Wiec sie zbytnio nie dziwie, ze chlopak kombinuje.

 

Ale nie z gaźnikiem od Simsona:/ już lepiej Predoma ;]

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj odpaliłem jawę ! Nawet roszke jeździłem przy domu, ale musze jeszce więcej paliwa usawić i będzie dobrze. Nawet na niewyregulowanym gaźniku wystarczy ze kopniakiem zrobię 1/4 ruchu i już działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...