Skocz do zawartości

4.06 Bielawa Streetfighter Festival


renata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jade z wrocka z ekipą.. 3x RR900 2x R1 CBR600 GPZ 600 Bandit 600 CB1300 R6 i jeszcze ktoś napewno .. z 10 moto..

gdzies sie spotykacie ? w sobote rano na bp na karkonowskiej kolo viesmana ? czy gdzies indziej ? jak by co mozna dolaczyc ? kolo ktorej byscie sie zbierali ? (ja do wrocka mam jakas godzinke z fajeczka)

my jedziem w pt wieczorem na jakas chacjende na browawrek i ognisko jakies 20km od bielawy... jak jest ktos chetny to wczesniej sie odezwac ... pzdr

tez niezly pomysl ! do czwartku wieczora bede wiedzial co i jak wiec jak by co to dam znac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, zgodnie z sugestiami przenosze posta

 

Hi,

gorąca prośba do wszytskich wybierających się w najbliższym czasie (4 -06) do Bielawy. Jadąc od strony Wrocka po minięciu miejscowości Łagiewniki zwolnijcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawno już nie widziałem takiej jakości drogi , dziura na dziurze i dziurą pogania. Jechałem niedawno słuzbowo samochodem i naprawde koła się zapadały. Dobrze, że są całe i nie pogięte. Jest to odległość 20-25 km naprawde warto zwolnić żeby mieć cały sprzęt i siebie.

 

Proszę uważajcie na jakość tej drogi

pozdro

 

PS. Prośba do osób startujących z Wrockaa dokładniej do tej części, która jedzie w sobote rano, o której zbiorka na BP przy Karkonowskiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario1810 napisał:

my jedziem w pt wieczorem na jakas chacjende na browawrek i ognisko jakies 20km od bielawy... jak jest ktos chetny to wczesniej sie odezwac ... pzdr

tez niezly pomysl ! do czwartku wieczora bede wiedzial co i jak wiec jak by co to dam znac !

no niestety ! z nocka odpada :banghead: dlatego rowniez pytanie o te spotkanie rano na BP - o ktorej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi' date=' zgodnie z sugestiami przenosze posta

 

Hi,

gorąca prośba do wszytskich wybierających się w najbliższym czasie (4 -06) do Bielawy. Jadąc od strony Wrocka po minięciu miejscowości Łagiewniki zwolnijcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawno już nie widziałem takiej jakości drogi , dziura na dziurze i dziurą pogania. Jechałem niedawno słuzbowo samochodem i naprawde koła się zapadały. Dobrze, że są całe i nie pogięte. Jest to odległość 20-25 km naprawde warto zwolnić żeby mieć cały sprzęt i siebie.

 

Proszę uważajcie na jakość tej drogi

pozdro

[/quote']

Potwierdzam i radze rowniez mocno zwolnic przy wjezdzie do Bielawy - poczatkowy odcinek glownej drogi jest nieczynny z powodu remontu (robia nam wieksza obwodnice) a rownolegla do niej rowniez mocno odbiega od idealu.

To samo do jadacych od strony Swidnicy - jakies 5km przed Pieszycami prawy pas od ladnych kilku lat prosi sie o gruntowny remont.

edit: chodzilo mi o droge od strony Walbrzycha - aczkolwiek ze Swidnicy tamtedy tez mozna jechac (tylko po co to nie wiem :banghead:)

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos lecial z Poznania i chcial sie podlaczyc, to ja sie nadal zastanawiam czy jechac, czy nie :-). Zalezy od pogody i mojego widzimisie. Gdybym sie zdecydowal i ktos chcialby sie podlaczyc to start kolo 8, trasa Srem-Gostyn-Rawicz-Wrocek-Bielawa, predkosciowo 1.4-1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos lecial z Poznania i chcial sie podlaczyc, to ja sie nadal zastanawiam czy jechac, czy nie . Zalezy od pogody i mojego widzimisie. Gdybym sie zdecydowal i ktos chcialby sie podlaczyc to start kolo 8, trasa Srem-Gostyn-Rawicz-Wrocek-Bielawa, predkosciowo 1.4-1.6

jestem tego samego zdania jezeli chodzi o pogode ! 1.4-1.6 uwazam za ok. ! podaj mi swoj nr. tel. na [email protected] moze razem smykniemy... ? a i pytanko - nie lepiej Jarocin - Krotoszyn - Wroclaw - Bielawa ? Tam wiekszosc tras jest lasami i jest duuzo zakretow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smykniemy... ? a i pytanko - nie lepiej Jarocin - Krotoszyn - Wroclaw - Bielawa ? Tam wiekszosc tras jest lasami i jest duuzo zakretow  :twisted:

ja niestety odpadam :D Prozaiczny brak kasy i przede wszystkim czasu (sesja). :? Pocieszam sie tym, ze na pewno bedzie do dupy i bedzie padac :banghead: :( :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety odpadam  Prozaiczny brak kasy i przede wszystkim czasu (sesja).  Pocieszam sie tym, ze na pewno bedzie do dupy i bedzie padac  

ja tez mam sesie 10-11-12 i narazie olewka :twisted: szkoda, ze nie jedziesz ! kasa... 100 zl na bene i ewentualnie 10 zl na wlot blizej popisow (no i zarcie max 30) fakt 150 trza miec !

 

p.s. moze ktosik z poznania lub okolic myka ? tak jak wyzej 1.4-1.6 (moze byc 1.2 :lol: ) jak by co to na priv (albo ogol) ! pogoda dopisze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...