Skocz do zawartości

Free Style na Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od jakiegoś czasu gapie się na kanał Extreme szczególnie na Free Style.

I normalnie oczy mi z orbit wychodza na umiejętności tych kolesi. Ja wiem że to wszystko wzięło od kolesi na bmxach, ale ile trzeba umiejętności aby w powietrzu perfekcyjnie wykonać te akrobacje aby nie stracic równowagi.

Naprawde chyle czoła przed tymi kolesiami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam zazwyczaj pokazuja zawody, a lepsze sa treningi, tam widac ze nie zawsze wszystko wychodzi, tricki sa powtarzane tyle razy ze dochodzi sie do perfekcji,

teraz mysla nad ladowaniem przy podwojnym backflipie, problem jest w tym ze dostaja zbyt duzej rotacji i ladowanie jest bardzo ciezkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x Backflip na motorku jescze nie widzialem na bmx owszem . Backflip troche sie znudzil , By panowie freestyle - owcy pomyśleli nad frontflipem :twisted:

 

A tak apropo skoro jestesmy juz przy freestyle , jaki trik najbardziej wam sie podoba Bo mi 360' oraz Indiana Air .

 

Kiedys widzialem filmik ,(chyba nawet link z tego forum ) jak koles w locie lapie sie tylneigo błotniczka puszcza okreca sie wokol wlasnej osi , siada i londuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalista od front flipu jest strzalek

;) ;) :D

Dzięki Błażejowi_MTX moglem wrzucic kilka fotek Barka Ogłazy z pokazu u mnie nie jest ich dużo bo nie wiem czemu ale reszte gdzieś mi wcieło.

http://www.dna.foxnet.pl/upload/galeria/dt...dt/SIMG0610.jpg

http://www.dna.foxnet.pl/upload/galeria/dt...dt/SIMG0613.jpg

http://www.dna.foxnet.pl/upload/galeria/dt...dt/SIMG0746.jpg

A tu ja po frontflipie http://www.dna.foxnet.pl/upload/galeria/dt...dt/SIMG0749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widzialem filmik ,(chyba nawet link z tego forum ) jak koles w locie lapie sie tylneigo błotniczka puszcza okreca sie wokol wlasnej osi , siada i londuje

 

to byl PASTRANA , wygral ostatnio zawody X-GAMES :D

 

 

a co do tych zdjec od Strzalek_t , to nie wiedzialem ze w Polesce mamy takich pojebanych ludzi ;), bardzo mnie cieszy ten fakt,

chetnie bym sobie popatrzal na 360 bo kocham ten trick ;)

 

 

 

mnie rozwalil filmik jak koles na takim ktm yskoczyl robnal jakiegos tricka i wyladowal w busie

 

widzialem to, mam to nawet na kompie, ale to jakis fotomontaz jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych zdjec od Strzalek_t , to nie wiedzialem ze w Polesce mamy takich pojebanych ludzi , bardzo mnie cieszy ten fakt,  

chetnie bym sobie popatrzal na 360 bo kocham ten trick  

Ja też nie wiedziałem ;) Nieźle wymiata koleś ;) Ukłon w jego strone :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazzabi to nie byl Pastrana moze na tym fimiku co widzialem , na tym filmiku ten triczek wykrecal Tommy Clowers

 

Moze macie jakies linki do filmikow o freestyle . Ja polecam bardzo Travis Pastrana & the nitro circus 2 , Travis Pastrana Revelation 199 oraz Serie Crusty Demons Of Dirt .

 

Strzalek miales freestylowy Gipsik :twisted: Co ci tam Bartosz napisal :?: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote miałem zaszczyt obejżeć jak Bartek robi w powietrzu Cuda :twisted: było to w książu śl. (lubuskie .. może ktoś był??) i mam foty i filmiki są jakie są .... :oops: :roll: ale to mój aparacik takie robił .... zdaje sie że mają po 4mega a kompresowac mi się ich niechce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...