Skocz do zawartości

gaznik BING do etz 250/251 prosze o spostrzezenia ;-)


viperPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema.

Jak w temacie prosze o porady czy warto kupic i dlaczego. Bo mam 30N3-1 z pytaniem o którego napisalem wczesniej posta który jak najbardziej jest aktualny ale jednoczesni rozwazam zakup gaznika nowego typu BING .

 

Pytania moje sie tyczą dokladniej dynamiki i zuzycia paliwa.

 

pozdrawiam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się o ten gażnik w sklepie to koleś powiedział że na nim jest bardziej elastyczny silnik,niestety kosztuje 400zł więc raczej mojego narazie nie zmienie.Na jakiejś stronie czytałem o tym gażniku to niby na nim spalanie przy 100-110km/h wynosi ok.3,6 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema. Ja bylem w sklepie to jakos widzialem tego wynalazka po 320 zlociszy hehe stanial troszke ale Pan SKUTECZNY ;-) z którym rozmawialem na czacie ŚM posiada taki gaznik i oświadcza ze zaplacil za niego 220 zloty na słomczynie lecz nie w sklepie z czesciami do ETZ ;-)) Zorientuje sie jeszcze w LIPIANACH bo tam jest taki spoko gośc w sklepie motoryzacyjnym który wszystko zalatwia hehe i pyta sie ile chcem zaplacic ;-)))))

 

kupie gaznik BING i pojade czysta mukekeke ;-)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość skuteczny

pozdrawiam PANA VIPER :lol: , i jednym słowem polecam wszystkim ten gaźnik.

zalety:

1.mniejsze zużycia paliwa

2. nie zalał mi nigdy świecy

3. precyzyjna regulacja powietrza i obrotów

4. precyzyjne ustawienie ssania przy rozruchu.

wady:

1.brak, chyba że cena w niektórych sklepach, bo słyszałem coś ostatnio o 400zł. w warszawie koło 280zł.

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość skuteczny

hej, pod warszawą w słomczynie na giełdzie to było ale w zeszłym lecie w sklepie w warszawie są po 280zł. moge załatwić ze zniżka 10%. mój kom:0609033448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skuteczny

aktualizacja danych co do tego gaźnika:

jeździłem przez całą jesień i zime na iglicy ustawionej na 3 z 4 ustawień iglicy(licząc od dołu, czyli natrochę zdławionej) obecnie ustawiona jest na 2 od doły! zmniana jest spora! moto lepiej chodzi nie rozgrzane do końca pali mx 4,5 przy jeździe na kazdym biegu do 5tyś rpm i na prostych koło 100kmh(wcześniej było to 4,2 ale rozpędza sie dużo szybciej i bez najmniejszego wysiłku. gaźnik ma 20000km i tylko raz go czyściłem. dodatkowo dopisze że jeżdże na przedniej zębatce 20 a nie 21 jak jest w stantarcie w 251 i takie rozwiącanie polecam gdy motocykl uzywany jest w ruchu miejskim. na trase jednak 21. pozdro MZ riders !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie! morze zloze ci zamowienie po wielkanocy-mam nadzieje...

a co do osiagow to w moim gazniku klepie przepustnica... ale ostatnio probowalem moto to na 19z i jest to 250 na III robi 110 km/h IV nie mialem juz gdzie wrzucic moto wcale nie pali duzo wiecej niz bez przerobek ale silnik stracil troche na elastycznosci-lubi wysokie obroty i na trej III 110km/h kreci sie 7400-7700 rpm :twisted: ktos sie chce poscigac 8)

ale i tak chce wstawic mniejsza zebatke o ile oczywiscie taka znajde

SKUTECZNY: moze ty wiesz gdzie maja taki 18z lub 17z do 250?

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skuteczny

ja swoją, niestandartową zębatkę zamówiłem w sklepie gdzie kupuje części do MZ. cena 18zł.

jak twoja na 3 gania 110kmh to na 5 juz masz muła strasznego pewnie...? kto jeździ MZ na 7700rpm!!!??? ale to już rzecz gustu. do 6000 myśle max dalej nie ma to żadnego sensu chyba ze chcesz ją zaj.....ć !!! rób jak chcesz :lol: na mniejszej są o nebo lepsze przyspieszenia i bez takiego obciążania silnika jak przy normalnej ale powyżej 100kmh zaczynać wyć silnik. pozdro !!!!!!!!!!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na 5 nie jest tak zle ale w dwie os to juz trzeba trzymac powyzej 90 km/h

silnik nie jest jezdzony na mixolu i nigdy nie wykrecam go zimnego-byl rematowany przed ostatnim sezonem a ma wytrzymac jeszcze max 2 wiec sie nie mrtwie

moto zbiera sie calkiem fajnie na 200m rozpedza sie do 100

niestandardowa zebatka czyli ile? mozessz dac namiary na ten sklep od gaznika i od zebatki? umnie bedzie stykac bo z wiekrzym stopniem sprezania spadla

elastycznosc-trzeba dac wiecej gazu przy ruszaniu a w dwie osoby pod wiekrze gurki ma duze problemy a pozatym to moto nie jest przystosowane do predkosci powyzej 130 takl mi sie przynajmniej wydaje a ja do tego lubie sie polesie poszwedac

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...