Skocz do zawartości

Jazda z pasażerem


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma dolnej granicy wieku umozliwiajacej wozenie pasazera. O mozliwosci przewozenia pasazera decyduje ilosc miejsc motocykla podana w dowodzie rejestracyjnym.

 

Podana w poscie powyzej granica wieku to mit, ktory przewija sie kolejne lata, nie majacy zadnego oparcia w przepisach.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak napisal lukasz-aprilia.

Swego czasu poklucilem sie z kilkoma takimi co twierdzili tak jak Pinecha ale jakos ani jeden mi odpowiedniego przepisu nie wskazal.

PS: Przepis taki byl ale w czasach gdy na motorowerze jezdzilo sie na karte rowerowa. Gdy wprowadzono kaski i karty motorowerowe przepis ten zniknal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podana w poscie powyzej granica wieku to mit, ktory przewija sie kolejne lata, nie majacy zadnego oparcia w przepisach.

 

Może i masz rację ale jak zdawałem na karte motorowerową to było właśnie takie pytanie i warto to zapamiętac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdawałem na karte motorowerową to było właśnie takie pytanie

Odrazu widac jak ten co Cie egzaminowal byl na biezaco z przepisami :mrgreen:

Podobnie pewien policjant ktory mnie kiedys tam zatrzymal jak z kumplem pocinalem - przepisu nie umial wskazac wiec odpuscil :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przed zdawaniem na karte w realu tez robiłam testy z sarbo i natknełam się na ów pytanie ale dobrze odpowiedziałam :P

I ostatnio własnie tak sama się zastanawiałam czy będę mogła brać pasazera ale już wiem :mrgreen: ]

 

Pozdrawiam

Sandra :(

 

Ps: Zierek Yamaha BW 50 :D :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Zierek Yamaha BW 50  :D  :banghead:

 

No po prostu wymiata. :-D

Masz zdjęcia swojej Yamahy?

 

No jeszcze się nie dorobiłam, jak tylko się dorobię to zaraz umieszczę a Twoja Yamaszka spoko jest :( ja mam czewoną :twisted: a czewony podobno najszybszy 8)

 

Pozdrawiam

Sandra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...