Skocz do zawartości

Yamaha dt 80 LC II 1994 r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziekuje wszytskim za rady dotyczace odblokowania dt80cl2 ;)

Dzisiaj dokonczylem odblokowanie dt. Zdjalem zwezke z filtra powietrza, odblokowalem CDI, wyprulem dyfuzor oraz koncowke, podnioslem iglice na maxa oraz wyregulowalem sklad mieszanki... i na standardowych zebatkach 15/51 nie chce sie rozpedzac ponad 90 ;) na 5tym biegu wyciska ponad 80....

Czy nie powina wiecej isc ? Powiedzcie co o tym sadzicie.

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fik554 a glosno Ci chodzi z wybebeszona puszka?

 

Glosno :) Pojecie wzgledne :P

Jestem przyzwyczajony ze Dt mi chodzila cicho... teraz jest glosno ;) Fajnie glosno ;) Jezeli masz przypalowych sasiadow albo smigasz w lesie to generalnie troche glosno jest. Wydaje mi sie ze tylko osoba lepiej znajaca sie na motocyklach zorietuje sie ze to jest 80 a nie jakas 250 :P

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa ale zupelnie wybebeszona. Jest to pusta puszka

czyli co? jest wyjete wszystko ze srodka i ..hmmm.... wewnetrzna srednica koncowki jest taka sama jak srednica zewnetrzna?? dobrzez zrozumiałem? opisz dokładnie, co jest tam zrobione/wyjęte

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? jest wyjete wszystko ze srodka i ..hmmm.... wewnetrzna srednica koncowki jest taka sama jak srednica zewnetrzna??

 

Ee... Nie do konca ;) Wylot nie jest srednicy puszki :) Spoko spoko ;) W calej koncowce absolutnie nic nie ma. Wykombinuje jakis patent na lekkie wygluszenie tego bo na wysokich obrotach robi sie glosne :P

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dalej nie wiem o co chodzi ale powinno byc tak: długa rurka (cos koło 20mm srednicy) z dziurkami owinieta watą i to wsadzone w obudowe. jak masz inaczej to masz źle ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...