Skocz do zawartości

DUŻE CRUISERY który wybrac???


Wiśnia Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszek, powiedz kilka słów o tym swoim sprżecie, znaczy skad ściągałeś, jak ząłatwiłeś, ile kasy itp. Jeśli to nie tajemnica.

 

Ściągam z Stanów 2003 midnight ma po wszystkim kosztować 29tyś nie uszkodzona i 5tyś przebiegu.Załatwiają ją chłopaki z Kamiennej Góry tak że nie obchodzi mnie nic tylko rejestracja, telefon do niego 601669490,tyle że trwa to 2m-ce od przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie czy zmiana tylniego koła na szersze w Yamaha road star nie zmieni jego trakcji i wyglądu na jego niekorzyść?

Opony szerszej bez przerabiania wahacza raczej do niego nie wstawisz, a co do trakcji, to się nie wypowiadam. Powiem Ci, że odkąd kupiłem XV, to nawet o tym nie myślałem. Nie widzę takiej potrzeby, a jak się komuś nie widzi (jadącemu za mną), to jego problem. Poza tym to ciężki sprzęt i moment obrot. daje oponie popalić, więc można się liczyć z wymianą opony nawet co 10tys. (bez obaw, zależy od gumy). Każda większa guma jest droższa, a po co bulić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z szeroka gumą to na kwadratowo w zakrety będziesz wchodził , nic poza estetyką

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pozwalam sobie podłączyć sie do tematu jakos ze mam wreszcie szanse na zakup pierwszego motocykla. I tu pojawiaja sie oczywiscie wątpliwości :)

Napewno chce cruisera. Z innych postów wyczytałem, ze nie warto pakowac sie w cos o pojemnosciach 700-800 ccm, szczegolnie chyba w moim przypadku ( 189 cm, ok 100 kg).

W takim razie szukam czegos w przedzialem 1100-1500 ccm, najchętniej z Kardanem.

Kwota jaka moge przeznaczyc na motor jest oczywiscie jak najmniejsza, jednak widze ze aby dostać coś rozsadnego musze zsie liczyc z wydatkiem min 20-25 tys PLN i w takim przedziale byłbym wdzieczny za ewentualne sugestie czy rady.

Poki co moje "typy" to:

-> Suzuki Intruder 1500

-> Yamaha XVS 1100 DragStar

-> Honda VTX 1300

 

Czy polecacie cos jeszcze co możnaby miec na uwadze i za czymn sie rozglądąć?

 

Pozdrawiam,

 

Marcin

Edytowane przez martab99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co moje "typy" to:

-> Suzuki Intruder 1500

-> Yamaha XVS 1100 DragStar

-> Honda VTX 1300

 

Czy polecacie cos jeszcze co możnaby miec na uwadze i za czymn sie rozglądąć?

 

Pozdrawiam,

 

Marcin

 

 

zapomniałeś o royalu: yamaha royal star 1300 to piękny sprzęcik na trasie płynie silnika nie czuć bo cztery cylinderki wkręca sie na obroty jak masełko a za te pieniądze napewno znajdziesz sprzeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royal ma za to doskonały silnik , ma nie samowitego kopa (silnik od V-max ,tylko zdławiony) choć to nie V . Ale stylistycznie jest idealny

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royal ma za to doskonały silnik , ma nie samowitego kopa (silnik od V-max ,tylko zdławiony) choć to nie V . Ale stylistycznie jest idealny

 

No faktycznie robi wrażenie, ale jak dla mnie jest nieco zbyt przysadzisty i taki przepraszam za wyrażenie: "emerycki". Wole bardziej zdecydowane kształty w stylu Intrudera czy VTX-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem kumpla, który bo bojach ze składaniem H-Dcji (długi czrny drag, prezentowany kiedyś w ŚM), sprzedał moto i kupił "okazyjnie" fabrycznego H-D, Road Kinga chyba - nie wiem, bo bez oznaczeń był. Zadowolony. Przyjrzałem się dokładnie - końcówki wydechów przebarwione, chromy z dekli na silniku schodzą, obudowa reflektora uszkodzona, przedni błotik tryśnięty sprayem i koło jakby podchodziło pod silnik trochę???? Poza tym kilka smaczków w postaci chromowych dodatków. Sprzęt za 38tys.! Za co? -pomyślałem. Jak się wypuściliśmy na prostej, to odszedłem jak po maśle. A ja nawet K&N nie mam, o Dyno-Jet nie wspomnę. Za co taka kasa? Ale cieszę się z kumplem, siedzi w tym od dzieciństwa, żona zadowolona (wygodne siedzenie), więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...