Skocz do zawartości

DUŻE CRUISERY który wybrac???


Wiśnia Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do jazdy i prowadzenia masz rację. Tylko ten "niby retro" styl. Nad hamulcami można popracować chyba, choć jedna tarcza na przodzie to malo. Ale ten styl... kształty ładne, linie mogą się podobać, ale wykończenie obudowy wału, silnika itd. jakby z nakeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety aby te elementy ładnie wyglądały to trzeba się poklepać po kieszeni - akcesoria. Do hamulców to ja nawet w moim się przyzwyczailem - fakt, że brakuje jednej tarczy ale tak już sobie Honda wymyśliła. A wygląd - tak jak z kobietami - jeden się będzie podniecał a drugi nawet nie spojrzy. Ja też się nie zachwycam chociaż jestem pod wrażeniem właściwości jezdnych i osiągów.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTX 1300? pokręcę nosem... słabe hamulce i w ogóle jakoś tego nie widać na drogach. Ładny sprzęt na zdjęciach - robi wrażenie, ale jak postoisz koło tego i pozagladasz na szczegóły... kwestia gustu, ale dla mnie to retro-buda na nieklasycznych podzespołach. Jak radziłeś sobie z Fat Boy'em, to poszukaj jeszcze czegoś innego, poczekaj na opinie o VTX 1.3. Tego tyle jest, że nie ucieknie.

 

 

Bierz VTX i nie słuchaj krytyki , wygląd to kwestia gustu , a parametry są niepodważalne , osiągi ma porównywalne ze wskazaniem na lepsze ,od wszystkich 1500 i 1600 innych marek , a niezawodność hondy to argument nie do obalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze ja kce jezdzic juz teraz :)

 

Moze to rzeczywiscie jest pomysl, z tym 1800, wlasnie znalazlem cos takiego: http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M281946 i oprocz tego ze nie ma podlog i wbijania wyzszych biegow pieta (mniam;)) to jest jeszcze ladniejszy od 1300, musialbym sie tylko przymierzyc do kierownicy, bo widze ze cos bardziej wyciagnieta, a po ostatnich jazdach NIghtrodem Specialem, gdzie trzeba sie praktycznie klasc na baku, to wole siedziec wygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i podpusciliscie mnie na VTX 1800 i znalazlemjeszcze cos takiego http://motoallegro.pl/item134739571_honda_vtx_1800.html

ten aerograf co prawda nie w mojem stylu, ale reszta yummy;)) szczegolnie ta rejestracja z boku, czy to cos z prawej strony pomiedzy cylindrami to tzw. hypercharger?? co to za gadzet, bo jestem zielony jak ufoludek w temacie tuningowania motocykli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny i mocy Ci nie będzie brakowało, bo to odpał ma. Tak, to hypercharger. Taki sobie gadżet, który ma w sobie filtry K&N (można je myć i dalej jeździć w skrócie, lepiej też silnik "oddycha"). Hyper teoretycznie powinien polepszyć osiągi silnika, ale zdania są podzielone (jedni wywalili kasę i twierdzą, że lepiej jeździ moto, inni uważają go za wizualny tylko gadżet, a jeszcze inni, że niszczy silnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poszaleć to bierz VTX 1800, najlepsze hamulce - dual CBS, najlepszy kop z wymienionych- a można jeszcze wyciągnąć trochę przy pomocy map zapłonu itd., zawieszenie z przodu upside down itd. A klang na Cobrach lub pustych to trzesienie ziemi.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz mam zagwozdke, podoba mi sie bardzo to 1800, ale z drugiej strony dla poczatkujacego?? troche jezdzilem na Fat Boyu, probowalem tez obwieszonego kuframi i lightbarami Vulcana 1600i dalem rade, to moze jednak tak,rozsadek mowi - gora VTX 1300, ale serce chcialoby 1800 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ma gaznik wez cos z wieksza pojemnoscia na wtrysku

Jak VTX 1800 ma gaźnik to ja mam przy moim turbo.:(

 

Co do VTX 1800 dla poczatkującego - powiem tak - zależy jak potrafisz panować nad sobą bo to się przekłada nad panowanie nad motocyklem. VTX 1800 wyzwala zwierzęce instynkty - wiem co mówie, doświadzczyłem tego nie jeden raz na własnej skórze... jeśli to pokonasz to z motocyklem dasz sobie rade...

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...