Skocz do zawartości

3miasto - kto pojezdzi? :-)


Rekomendowane odpowiedzi

no to szybko sie odezwaliscie :banghead:

 

Przejezdzilem wczoraj chyba z 5 godzin. Najpierw sam zwiedzalem 3miasto, potem z Jaq'iem w sopocie, brzeznie, gdyni, oj bylo tego :(

Pogoda byla az za dobra wczoraj (caly spocony bylem w moim futrze :D), ze zakonczyla sie burza.

hehehe, a jak zasuwalismy z Jaqiem, byle doplynac do domu :D :D :D

Mam nadzieje ,ze jakos wrociles na chate, ew. zostales odcholowany przez znajomych w samochodzie :D

 

Dzis tez nie jest zla pogoda. Moze ma ktos ochote polatac ? :D

Zaspa zaspa. Mi sie juz to nudzi, przyjechac, pogadac i sie rozjechac. imho bez sensu.

Lepiej spotkac sie, pogadac, wyjechac na jakas wycieczke, pogadac i wrocic, albo znowu gdzies jechac.

 

A moze ktos chce w srode jechac na Kaszuby? Np. do sierakowic, albo kartuz? Bo bede spadac tam i jak chcecie mozecie mnie odprowadzic :D

 

 

p.s - PTASZYNA => http://www.forum.motocyklistow.pl/czat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co z czałym szacunkiem, wq*** mnie takie gadanie, będę pisać co chce i mam gdzieś co kto o tym myśli. Nie podoba się - to nie czytaj, omiń i problem z głowy. Są tutaj przecież ludzie odpowiedzailni za to by usuwać "niepotrzebne posty", a z tego co wiem to Ty do nich nie należysz :? Daj se spokój z tym pouczaniem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukasz => to czemu sie do mnie nie odezwales/podjechales? :D

 

PTASZYNA => no offence, zapomnialem buzki dodac. Rozumiem do czego dazysz, ale bez taka krotka wymiane zdan typu buzka, usmieszek to powstaje tylko burdel na forum. Rob jak uwazasz, Twoj image :banghead:

 

Pozdr. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master - ostatnio jakoś dojechałem w tej burzy. Od czasu do czasu taka przejażdżka dobrze robi :banghead: Przynajmniej moto sie troche przemyło bo jeszcze brud z zeszłego roku na nim zalegał :(

 

Dzisiaj mnie raczej na Zaspie nie będzie. A jak ktoś chce to zapraszam w czwartek na grilla na działke (przyda się ktoś do kopania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTASZYNA => no offence' date=' zapomnialem buzki dodac. Rozumiem do czego dazysz, ale bez taka krotka wymiane zdan typu buzka, usmieszek to powstaje tylko burdel na forum. Rob jak uwazasz, Twoj image

 

Pozdr. [/quote']

nie sądze żeby to był, aż taki problem, tym bardziej, że nie jestem jedyna....A do tego wszystkiego to nie zamierzam się ograniczać i godzine przed każdym postem się zastanawiać, czy może komuś sie to nie spodoba, bo zawsze się znajdzie ktoś kto się przyczepi... No a bez żadnej buźki naprawde wygladało to jak bezczelny atak złośliwego 4umowicza, a to mnie tutaj naprawde najbardziej drażni i dlatego taka była moja reakcja... Mam tylko nadzieję, że nie jest to początek burzliwej znajomości.i Na tym skończe bo jeszcze za bardzo sie rozpisze, a to bez sensu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaszyna... no spokojnie :banghead: nie "nerwuj" sie tak :( pozniej tylko chlop na ytm ucierpi ;p

a ja mam pytanie..

czy jezdziliscie moze z mlodym moze??? bo kur.. nie jestem pewien czy to wy..ale wylazilem z parkingu na do studzienki w kombi...kask w reku.. pelny osprzet..tylko ze na nogach a nie na kolkach... i mi nikt z 2 motorkow nie odmachnal!! jka to wy to wrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaszyna... no spokojnie nie "nerwuj" sie tak pozniej tylko chlop na ytm ucierpi ;p

a ja mam pytanie..

czy jezdziliscie moze z mlodym moze??? bo kur.. nie jestem pewien czy to wy..ale wylazilem z parkingu na do studzienki w kombi...kask w reku.. pelny osprzet..tylko ze na nogach a nie na kolkach... i mi nikt z 2 motorkow nie odmachnal!! jka to wy to wrrrr....

Nie to nie my.

A byles dzis na zlocie?

Ktos wogole z forumowiczow byl?

My bylismy ale nawet MasteraDD nie spotkalismy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem i mialem nawet okazje byc swiadkiem goscinnych wystepow wiesniakow z free radicals, ktorzy pewnie w "imie zasad" znowu w 20 typa skopali jednego lub dwoch. Ludzie przyszli z dziecmi, coby sobie mogly popatrzec na fajne motorki, i musieli ze skwaszonymi minami uciekac bo "panowie sie bija..." Nie ma co, pokazali klase. A juz najlepiej wypadli kolesie, ktorzy na co dzien wpier****ja geriavit, ale skorzana kamizela z charakterystycznym logo widocznie dala im nadludzkie moce...

Tak czy inaczej pokaz byl marny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie my.

A byles dzis na zlocie?

 

nie bylo mnie.. jestem w trakcie pakowania.. szykuje sie do wyjazdu...

ale chetnie bym sie spotkal :banghead: nie koniecznie na zlocie i pojezdzil ;] ale dopiero jak wroce..czyli kolo poniedzialku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...