Skocz do zawartości

Pomóżcie!!! Coś przerywa.


GRZECHU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POMÓŻCIE!!! .Mam mały problem z moią MZ-150 .Poprostu motorek jest zrywny i przyśpiesza do pewnego czasu aż obroty pomału dochodzą do do najwyższych i zaczyna mi przerywać i musze zmienić bieg na wyższy bo nieda się jechać i tak na każdym biegu.Gażnik cały już rozbierałem i czyściłem pewnie z pieć razy i swiece też nowa zakupiłem.POMÓŻCIE bo niemam pojęcia co go boli i jak go wyleczyć. ;) [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dopiero odpisuje ale dopiero ma dosęp do neta.Przerywa tylko na biegach na luzie jest wszystko wporzadku poziom powinien być dobry a wie ktoś przynajmniej jaki powinien być chyba miezy sie milimetrach, bo był wyższy to się przelewało w gazniku przez otworek, kranik też czysciłem i jest jak trzeba.Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Ja miałem taki sam problem w Jawie TS350. Pod obciążeniem i na wyższych obrotach silnik dostawał za mało paliwa-przerywał. U mnie był przypchany kranik. Paliwo leciało, ale nie na tyle żeby zaspokoić pragnienie gażnika.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dopiero odpisuje ale dopiero ma dosęp do neta.Przerywa tylko na biegach na luzie jest wszystko wporzadku poziom powinien być dobry a wie ktoś przynajmniej jaki powinien być chyba miezy sie milimetrach, bo był wyższy to się przelewało w gazniku przez otworek, kranik też czysciłem i jest jak trzeba.Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC.

 

Ja tez na luzie nie mialem problemów ale na biegach sie dusił -> winny kranik

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...