Skocz do zawartości

Nauka jazdy Wrocław, szkoła jazdy we Wrocławiu - kat. A, A1


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie dobre ośrodki szkoleniowe we Wrocławiu? Chodzi mi konkretnie o ośrodki gdzie jest taki sam motocykl jak w WORD, czyli Yamaha TW 125 (taki znlazłem na ich stronie internetowej).

Licze na was.

P.S. ile trwa kurs na Motocykl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz http://www.kursant.wroclaw.pl . Wg rankingu WORD w tamtym roku z tej szkoly byla najwieksza zdawalnosc na B. Na A niestety rankingu nie ma (jak wiem z moich przykrych doswiadczen, wysoka zdawalnosc na B nie zawsze sie przeklada na wysoka zdawalnosc na A niestety). Maja tam TW 125. Osrodek jest blisko WORD, wiec z jazdami po miescie trasa egzaminacyjna nie powinno byc problemu. Wyslij najlepiej maila do osrodka, odpowiadaja dosyc szybko.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w zyciu nie zapisuj sie na kurs w "szkole" jazdy przy Placu Grunwaldzkim (w Dwudziestolatce) nazywa sie chyba Auto-Moto!!! Totalny brak kompetencji. Ten osrodek "ksztalcenia" nadaje sie TYLKO wtedy gdy jezdzic juz potrafisz i chcesz aby Twoje szkolenie bylo tylko formalnoscia wplaty kasy i otrzymania papierka zaliczonego kursu - to udalo mi sie bardzo szybko zalatwic.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powiem wam.. ze naprawde mało szkół szkoli.. one co najwyżej udostepniają sprzet.. ja zdawałęm w radarze.. powiemn szczerze ze tylko jeden gosc miał pojecie.. teraz ma własną szkołe.. fakt że nie ma TW.. ale planuje już niedługo kupić.. dopiero sie rokreca.. ceny ma fane i szkoli a nie tylko daje pojeździć za 35zł za godzine.. :roll: ale to jest na stabłowicach wiec daleko być miał spman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Sławka. Widać po rozmowie przez telefon że jest sensowny i raczej wie o czym mówi. Ja 7 lipca wyjeżdzam na 1,5 miesiąca więc dopiero pod koniec września zaczne z nim jeździć, ale wstępnie się już umowiłem. Wtedy dam wam znać jak było.

 

Dzięki Igła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Sławka. Widać po rozmowie przez telefon że jest sensowny i raczej wie o czym mówi. Ja 7 lipca wyjeżdzam na 1,5 miesiąca więc dopiero pod koniec września zaczne z nim jeździć, ale wstępnie się już umowiłem. Wtedy dam wam znać jak było.  

 

Dzięki Igła.

Psycho_l, a mozesz dac na niego namiary? Bo jak zarobie troche kasy to chce wreszcie robic prawko.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.

Szukalem czy nie pojawil sie taki topic wczesniej ale niestety nie znalazlem :-(

Chcialbym prosic o polecenie dobrej szkoly jazdy we Wroclawiu. Chcialbym sie nauczyc podstaw i najwazniejsze nie nauczyc sie zle co jest mozliwe jak sie trafi do kogos niekompetentnego.

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...=34336&start=50

Tam na ostatniej stronie jest nazwa szkoły i nazwisko instruktora, który potrafi uczyć. Instruktor sprawdzony także możesz do niego się zapisać. Koszt to 700 zł + 200 zł. wpisowe + 60 zł. badania, można rozłożyć na raty.

Jest to blisko WORD-u i jazdy na mieście masz po trasie egzaminacyjnej

Znalazłam adres:

Szkoła jazdy KURSANT

ul. Międzyleska 4

50-514 Wrocław

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej.

Nadszedł już chyba wreszcie czas, że stać mnie na prawko na A. Jeden kurs, na jak chodziłem był porażką i powtórki nie chcę. Chciałem iść do http://www.kursant.wroclaw.pl , bo Kaśka polecała tam jednego instruktora, ale na liście widzę, że ten pan już tam nie pracuje.

No i mam dylemat.

Zależy mi, żeby instruktor był kompetentny, nie olewał kursanta podczas jazd po placu i żeby jazda po mieście nie ograniczyła się do jednego przejazdu bocznymi drogami. I żeby motocykl kursowy był taki, jak egzaminacyjny (bodajże Yamaha TW125), bo już się raz uczyłem na ETZ150 a zdawałem na Yamasze SR250 i wiem, jak się takie kwiatki kończą.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten instruktor - Marek Flisowski - pracuje teraz w szkole Auto-Fan na Armii Krajowej. Najpierw pracował w Kursancie ale na przełomie roku przeniósł się do Auto-Fana. Instruktor w porządku - ja i moja żona zdaliśmy prawko w tym roku za pierwszym podejściem :buttrock: Ale nie spodziewaj się takiego przygotowania do jazdy motocyklem jak w Promotorze w Warszawie. Facet za to dobrze Cię przygotuje do zdania egzaminu. Pozdrawiam!

Edytowane przez Bartolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...