Skocz do zawartości

Moje weselisko w Gnieźnie...;-]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę się z Wami podzielić nowiną- 25 czerwca tegoż roku zawieram związek małżeński z moją Kaśką/Lidą (po 'naszemu' chajtamy się ;-]). Jesteśmy parą Ducatistów, którzy już od ponad czterech lat razem toczą boje z codziennością i uganiają się po świecie na dwóch kółkach. Serdecznie zapraszamy motorkowców, którzy mieliby ochotę tego dnia wybrać się na przejażdżkę do Gniezna aby przyjechali uczestniczyć w naszej uroczystości do gnieźnieńskiego USC (godz. 16.00). Dla nikogo nie zabraknie lampki szampana (kierującym- bezalkoholowego ;-]...). Pozdrawiamy serdecznie: Smoczyca i Jacollo (szczegóły w mojej galerii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu Ducatisto- wszystko jest w moim 'albumie'...he he. Impra jest 25 czerwca o godz. 16.00 w USC. Urząd znajduje sie przy ul. B.Chrobrego- to jest glowna ulica (deptak z 'ogrodkmi') przecinajaca miasto- biegnie przez Rynek. Ale, ale do bliskich przyjaciół ślemy za jakiś czas specjalne maile...;-]. Pzdr i dzięki: Dominik i Luzipower!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu no to gratulacje wielgachne ;) nie ma to jak pewna decyzja z.... pewna kobieta ! postaram sie smyknac 25-tego (rezerwuje dzionek) !

 

p.s. - to juz 2 weselicho w mojej Wielkopolskiej okolicy (...Marco...) a co z reszta ojczyzny ??? :P

No, dzięki wielkie! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Urząd znajduje sie przy ul. B.Chrobrego- to jest glowna ulica (deptak z 'ogrodkmi') przecinajaca miasto- biegnie przez Rynek.

 

Aaaaa' date=' już kojarzę ;) czyżby to było tutaj :P

http://wwwsvc01.ninja.ev1.bikepics.net/pic...pics-158348.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wypadnie nic poważniejszego powinienem sie zjawić

Nie wiem jak buda bo w zasadzie semestr będzie juz zakończony ale może byc jakiś egzamin chociaż te zazwyczaj mam od rana więc chyba będę, tym bardziej że chce sobie luknąć jak wygląda taka imperezka aby mieć już jakieś doświadczenie w przygotowaniu swojej

 

pozrdrowienia no i oczywiście gratulacje :lol:

 

oj ten sezon mocno obfituje w tego typu imprezy ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki, dzieki. Wiesz sam- milo jest jak ktos z grona motocyklistow pamieta. O Twojej imprezie tez czytalem ale jest to tak odlegly termin dla mnie, ze niepotrzebnie nie zasmiecam forum. Nie mam jeszcze sprecyzowanych planow wakacyjnych. Ktos proponowal abys jednak jeszcze raz wrzucil temat np. na miesiac przed slubem- to dobry pomysl. Dzieki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Serdzeczne gratulacje ziomalom ze "stolicy" Gniezna :evil:

To tez moje miasto rodzinne chociaz troche mnie powialo dalej.

Ale przynajmniej ja wiem gdzie mozna sobie w Gnieznie ,patrzac w oczy ,powiedziec TAK, oczywiscie na "karei", wiara :roll:

dla niewtajemniczonych tam wlasnie znajduje sie USC.

Pozdrowionka Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...