Skocz do zawartości

Crash pady - się kurcze opłaciły!


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro zazwyczaj do padow trzeba wiercic owiewki to czy jest to rownoznaczne z koniecznoscia malowania motocykla po zalozeniu' date=' czy da sie wywiercic bez koniecznosci malowania calego plastiku?[/quote']

 

Nie potrzeba żadnego malowania, a nawet zdejmowania owiewki - jakiś mały frezik Dremmela i da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie śmieszne nakładki do wiertarek które wiercą od razu kółka na wymiar - zestaw w Praktikerze z 15 zł kosztuje...

 

To fakt, że woda mi trochę straty zmniejszyła (w ubraniu bardziej niż w moto) ale... gdyby nie cholerny deszcz, to pewnie bym się nie wywalił.

 

Ale z drugiej strony, w tym roku szlifa mam już za sobą...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie śmieszne nakładki do wiertarek które wiercą od razu kółka na wymiar

 

Z tym bym uważał, bo można choćby nie wycentrować dobrze otworu do mocowania. Te małe frezy są super - robisz najpierw mały otwór i masz możliwość powiększania go kontrolując jego kształt i wycentrowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej nakładce o której mówi Maniek wiertło centruje.

 

Bardzo fajnie. A co centruje wiertło? Wiercący swoimi ręcami? :P Rzecz w tym, że można nie trafić w sedno :lol: Podawana przeze mnie metoda daje możliwości korekty zawsze podczas wiercenia.Wasza nakładka pewnie jest OK, ale trzeba mieć stalowe nerwy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł !

 

No widzę Maniek, że sezon w pełni rozpoczęty. Dobrze, że nic Ci się nie stało ! Mam nadzieję, że ten szlif nie porył Ci psychy i nie będziesz miał oporów przed zakrętami na Trasie Toruńskiej ;) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,

 

Wpadnij koło 21-ej do 2oo to zobaczysz...

 

Chciałbym ... Dziś mam jakąś imprezkę firmową ;) Obawiam się, że nie będę w stanie jechać wieczorem na moto :mrgreen:

 

Ale wierzę, że psycha nie siadła i dalej będziesz mógł trochę za szybko ganiać po Wawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zastanawiam się' date=' czy nie zrobić sobie klatki na moto.

Na pewno daje większą ochronę, niż tylko crash pady...[/quote']

 

aż tak ostro dzidujesz, stuntujesz że potrzebna CI klatka ? 8O 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...