Skocz do zawartości

Rozmiary kombinezonów motocyklowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem,kolega chce kupic sobie kombi na moto przez net,ale nie zawsze mozna zajechać do sprzedającego i zmierzyć,dlatego jak ktoś gdzieś ma "rozmiarówke" albo wie jak rozmiary kombi przenoszą sie na np. wzrost,obwód pasa itp to proszę o podanie ich.Z góry dziękuje wszystkim :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś ma "rozmiarówke" albo wie jak rozmiary kombi przenoszą sie na np. wzrost' date='obwód pasa itp to proszę o podanie ich.Z góry dziękuje wszystkim ;)

[/quote']

zalatw sobie katalog Louisa lub Polo - w nich na koncu masz wlasnie takie schematy, a jakie ci chodzi. Moze tez bedzie na ich stronie, ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na www.louis.de -> OnlineShop -> Bekleidung & Helme -> Regenbekleidung -> wybierz którąś przeciwdeszczówkę, a następnie pod zdjęciem ->  KonfektionsgrĂśĂen

o, dokladnie. Dla ulatwienia: http://tinyurl.com/dsroc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam ten sam problem bo wypatrzyłem w necie ładny kombinezon

i kask ale daleko klient mieszka

 

rozwiązanie problemu znalazłem takie:

 

wycieczka do salonu i przymiarka :P

 

teraz wiem jakie mam rozmiary i mogę śmiało zamówić

 

p.s. przymierz dokładnie to co chcesz kupić bo rozmiary się różnią-

jednej firmy pasował rozmiar M, innej L, a tej co wybrałem idealnie

leży ML więc co firma to inne rozmiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowieeee! Hola, hola. Jestem wlasnie na etapie sprzedawania starego ikupowania nowego kombi. Sprawa nie jest taka prosta> Przymierzalem dwuczesciowe kombi w rozm 52: Alpinestar, Arlen Ness, Berik, Suomy, Spidi, Dainese. W kazdym inaczej sie czulem: Suomy w porownaniu z innymi wypadal najciasniejszy, Arlen Ness- jest kilka modeli- jeden po zapieciu chcial mnie polamac, inne byly ok, Berik (wlasciwie to samo co Arlenn)- byl ciasny jak diabli. Jedynie Alpinestar po przymierzeniu dwoch modeli pasowal w kazdym przypadku, moze dlatego, ze mial najwieciej stret'chu? Naprawde- kupujac w necie 'na wymiar' mozna powaznie wtopic! W samym Louisie czy Polo jest kilka firm sprzedajacych kombinezony- kiedys mialem Vanucci- i dobrze, ze pojechalem po niego do Berlina i poprzymierzalem kilka modeli! Nalezy sie spiac,pomachac 'lapskami', przykucnac lub usiasc na jakims motocyklu lub specjalnej atrapie, z ktorej np. korzystalem kupujac Vanucci. Rekawy i nogawy nie moga byc za dlugie! Rozmiarowka poszczegolnych firm nie zawsze odpowiada sobie! Wierzcie mi! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli chodzi o rozmiary to u mnie na stronie sklepu są podawane przez Hein Gericke. Ale tak jak wielu już napisało firma firmie nie równa i rozmiary się różnia zarówno w ubraniach jak i kaskach oraz butach. Adres sklepu www.moto-abc.pl a rozmiary są w boksie informacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak z netu kupowalem to zrobilem tak...

 

znalazlem kombi rozmiarowo i opisowo (przez sprzedajacego) pasujacy na mnie i dogadalem sie z koelsiem, zeby mi wyslal za pobraniem za polowe ceny (jaka chcial uzyskac) a jezeli okaze sie, ze bedzie pasowal to reszte wplacam na konto (w razie jezeli nie odsylam na moj koszt) zrobilem tak dlatego, ze jezeli bym wplacil calosc i okazalo by sie, ze nie pasuje to koels mogl by powiedziec "a co mnie to obchodzi - towar dostales" i bym zostal na lodzie ! a w sposob jaki opisalem bylem zabezpieczony ! no i w razie W stratny bym byl jedyne 40 zl (za paliwo na bank wydal bym wiecej jak bym chcial odbior osobisty powyzej 100 km, bo trzeba liczyc wyjazd i powrot - oczywiste :banghead: )

 

ja trafilem dobrze - wam tez zycze powodzonka !

 

p.s. - najlepiej zebrac ekipe i jechac do berlina do Louisa ! ma sie nowke, tanio i pewnie ! teraz na bank bym tak zrobil !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kombienzon kupić nie jest tak łatwo jak np się ma tak jak ja spodnie max 56 bo mam mało w pasie a kurtka xxl czyli z tego co dobrze pamietam 60 albo 62 bo troche wiecej w klatce. A co do kupowania przez net to ja np zawsze zgadzam się na odesłanie jeśli coś nie pasuje bo przecież bez sensu jezdzić w zaciasnym kasku lub kurtce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...