Skocz do zawartości

MotoGP Le Mans 15.05.2005 - relacja + zdjęcia


Dungood_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo 3ba jeszcze z Rossim fote strzelic jak sobie reke podajecie' date=' to juz wtedy bym... nie wiem co zrobil :mrgreen:[/quote']

Spoko, trzeba mieć jakieś "wyzwanie" na następne zawody :(. Wyślę Iwę "do boju", a potem "z doskoku" pożyczę mu szczęścia w wyścigu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tak zwanym "międzyczasie" Jeremy udzielił wywiadu dla Francuskiej telewizji, kometując przewidywania co do wyboru rodzaju ogumienia przez poszczególne zespoły tego dnia, ze względu na niezbyt korzystne, aczkolwiek coraz lepsze warunki pogodowe.

100_1043.JPG

!!

to akurat też jest organizator eliminacji MŚ w enduro ;) mr. Blanchar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Fajna relacja, na jednej z foto zobaczyłem Stana Pereca, wujka Świderka. Zaskoczył mnie tylko demontaż systemów szybkiego tankowania. Każdy boks ma na zewnątrz 2 zbiorniki po 100l (benzyna) wiszące na widocznych na zdjęciach stelażach. Boksów jest coś 65, a oni to wszystko musieli zdjąć. Wiem o tym bo byłem na Le Mans ENDURANCE dwa razy jako członek Team. Wsumie fizycznie byłem dwa razy po 6 dni i zdążyłem skuterem oblatać wszystkie zakamarki toru. Mam dużo fot, kiedyś je wstawię. Pozdrawiam. Marian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXTRA  KOLEGO .ZAZDROSZCZE  TEGO lE MANS.

jA byłem tylko dwa razy w Brnie  ale mam super foty z teleobiktywu dobruym sprzetem foto. bylem w paddockach ale ten Pit lane u ciebie mnie rozwalił.

gratulations!!

 

Rafał możesz zarzucić jakieś ciekawe foty z Brna w nowym wątku?

PLZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku paddock passy mam już "zaklepane" na LeMans, Assen i Donnington (tam trochę dłuższy pobyt na kursie jazdy torowej w szkole Dunlopa :) ), tak wiec będzie można liczyć na nowe fotorelacje. Oczywiście celem nadrzędnym będzie fotka z Vale w przyjacielskim uścisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku paddock passy mam już "zaklepane" na LeMans' date=' Assen i Donnington (tam trochę dłuższy pobyt na kursie jazdy torowej w szkole Dunlopa :P ), tak wiec będzie można liczyć na nowe fotorelacje. Oczywiście celem nadrzędnym będzie fotka z Vale w przyjacielskim uścisku :)[/quote']

 

Dungood - pewnie spotkamy się na wszystkich trzech rundach! :-) (w przyszłym sezonie planuje 9 europejskich plus może jedna poza starym kontynentem - zależy od budżetu ale kusi Turcja bo tor jest niesamowity :-) ).

 

Musimy się zgadać co i jak jeśli chodzi o temat hoteli, to jeszcze zrobi się małe polish-party wieczorem :-). (Assen jest do tego idealnym miejscem - hotel w centrum miasta, na ulicach którego trwa mega impreza przez cały weekend - rzeźnia! Dodatkiem w pokojach są zatyczki do uszu haha!).

 

PS: Skoro w tym roku byłeś na Le Mans, pomyśl czy nie warto byłoby w przyszłym odwiedzić Mugello - gwarantuje, że oszalejesz :-).

PS2: Postaram się namówić naszego niezastąpionego Waldka fotoflesza, aby zarzucił na forum kilka fotek z GP na których byliśmy w tym sezonie.

PS3: Jeśli ktoś ma możliwość jechać na MotoGP to lepiej niech tego nie robi, bo uzależnienie jest potem gorsze niż palenie ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Turcji to "się załatwi" służbowy wyjazd - bywam czasami w Istanbule w naszej filii, wiec moze się tak akurat dziwnie "zdarzyć", ze mi się wyjazd służbowy pokryje z terminem MotoGP... Na pewno zdążymy się jeszcze umówić co do spotkania, trochę czasu jeszcze zostało :P. A Ty Mick pomyśl lepiej żeby przy okazji Assen wpaść do mnie do Luxa na "balety" - zobaczysz jak się bawi Wielkie Księstwo :). Najlepiej przyleć do Hahn, potem balety w Luxie, a potem do Assen :-D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...