Skocz do zawartości

Enduro Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro o 17:00 wybieram sie na tor do Jeszkowic z qumplami (min. yzf250, lifan enduro 125, dr125se, drz400s, kx125)

Lecimy lasem a potem tym samym wracamy - natualnie tam gdzie najwiecej blota! ;)

 

Jak coś to mile widziany kazdy z motorkiem chetny do polatania na amatorskim torze.

Jakby co to oto moj numer :

 

KOM: 603696800

GG : 3852043

 

Do zobaczenia!

Edytowane przez Web Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie ciągnie na ten "tor" w Jeszkowicach. Byłem tam 4 dni temu zajrzeć i jak dla mnie to jest tam trochę lipnie :icon_twisted:

Natomiast gdyby ktoś w weekend (sobotę mam na myśli) miał ochotę się wybrać na poligon, to zapraszam. Chętnie bym z kimś pośmigał, bo samemu jest nudno :icon_twisted:

Edytowane przez Skubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZApraszam do srody slaskiej i okolicznych drog polnych :clap: jest tu dozo fajnych lasow i terenow i walow w zdloz odry polecam jedyne 30 km od wroclawia:) jak cos to pisac na gadulec:) ja latam z kumplami tak ze yamaha dt80lc2 derbi moja :) honda mtx 100 cm i ktm lc2 125 :clap: zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie!

Zbieram ekipe na piatek bo planujemy sie wybrac w b. daleka trase calkowicie w nieznane. Kazdy bierze jakies klucze w razie awarii, prowiant i picie. Ewentualnie ktos zabierze butle z paliwem na wszelki wypadek takze nie zostajemy w terenie na pastwe losu :icon_twisted:. Jest juz kilka osob ktore jada na 100%. Jesli jestes chetny to odezwij sie do mnie najlepiej na kom. bo piatek niedlugo :icon_mrgreen: 603696800. JESLI NIE JESTES Z WROCLAWIA TO NIC NIE SZKODZI! MOZEMY SIE SPOTKAC NA TRASIE BO I MY LECIMY HEN,HEEEEN POZA WROCLAW :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Zbieram ekipe na piatek bo planujemy sie wybrac w b. daleka trase calkowicie w nieznane. Kazdy bierze jakies klucze w razie awarii, prowiant i picie. Ewentualnie ktos zabierze butle z paliwem na wszelki wypadek takze nie zostajemy w terenie na pastwe losu :icon_twisted:. Jest juz kilka osob ktore jada na 100%. Jesli jestes chetny to odezwij sie do mnie najlepiej na kom. bo piatek niedlugo :icon_mrgreen: 603696800. JESLI NIE JESTES Z WROCLAWIA TO NIC NIE SZKODZI! MOZEMY SIE SPOTKAC NA TRASIE BO I MY LECIMY HEN,HEEEEN POZA WROCLAW :biggrin:

W ktorą strone sie wybieracie przynajmniej w ktorym kierunku....jak lecicie niedaleka ślęży to prosze o jakies wiadomosci czesc....jak cos to zapraszam jutro 3 czerwca do Bielawy przyjezdzaja ekipy z calej polski.........pokazy jednego z najlepszych kaskaderow na motorze.....jak cos to piszcie podam konkretniejsze dane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorą strone sie wybieracie przynajmniej w ktorym kierunku....jak lecicie niedaleka ślęży to prosze o jakies wiadomosci czesc....jak cos to zapraszam jutro 3 czerwca do Bielawy przyjezdzaja ekipy z calej polski.........pokazy jednego z najlepszych kaskaderow na motorze.....jak cos to piszcie podam konkretniejsze dane....

No jednak nie trafiłeś... My kierujemy się w drugą stronę od Wrocka :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dowiedziałem się, żę gdzieś niedaleko lotniska buduje się nowy tor motocrossowy. Podobno już jest robiona nawierzchnia... Czy to prawda??

 

Nie wiem czy koło lotniska też, ale w Trestnie przy wylocie na Oławę, m.in. kumpel Koniu robi taki tor, że mucha nie siada!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...