Skocz do zawartości

Enduro Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mieszkam sobie na peryferiach Wrocławia i latam po lasach i szuterkach przynajmniej raz,dwa razy w tygodniu . Szukam osob z Wrocka lub okolic o podobnych upodobaniach w celu wspolnych lotow , mam 35 lat i jezdze XT 600 E wiec moja jazda bywa czesami ostra ale raczej bez skoków i udziwnien ( ciązy brzuch :-)) , ale za to z efektownymi Glebami .

Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos z podobnymi upodobaniami , do wspolnych wypraw blizszych i dalszych .

 

 

Pozdrawiam

 

TomekWrocław

 

XT 600 E

R 1150 RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomek ( a może Pan Tomek :( ale chyba lepiej być qmplami co nie :( ) Ja jestem z Rawicza... Mamy tu kilku znajomków co śmigają na moto a mianowicie:

PatriX (czyli ja) na YAMAHA DT80 LC II

Hormon (Kuba) Na YAMAHA YZ80

Pan Lesio :) na HONDA CR500

Koleś( nie znam imienia bo do śmigania nie potrzebne ;)) na YAMAHA YZ125

II koleś na YAMAHA YZ250F :):D

Jeździmy fgłównie na torze w Łaszczynie i po poligonie ... Czasami po lasach teżsię polata :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżamy :-)

Wrocław - Sępolno wita!

Panowie powiedzcie gdzie i czy można się na poligon wbić? Jak to u nas z tym jest?

Fik554, widzę, że podobne tereny ujeżdżamy. Z tym że Ty skaczesz itp. a ja dopiero zaczynam zabawę w te klocki. Ale może razem coś pogazujemy? Większość miejsc z Twoich zdjęć poznaję ale akurat tego chyba nie znam : http://www.bikepics.com/pictures/420192/ . Chętnie bym je poznał :evil:

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zajefajnie polatać bo wczoraj (i nie tylko) tam jeździłem i to nie jest jazda kiedy co 20 metrów spotykasz ludzia. Jeden z wózkiem, drugi z piesem, a trzeci to rowerzysta. To ja tak nie chcę. Chcę na jakiś poligon wtargnąć. Jutro chyba pojadę obadać sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżamy Smile

Wrocław - Sępolno wita!

A witam witam Strachocin - Wojnow z tej strony :evil:

Stadion olimpijski odpada. Srodek miasta... Niestety o tych terenach mozna juz zapomniec. Wszytskie tereny podmiejskie po tej stronie wroclawia to inna sprawa. Wzdloz odry mozna zrobic piekna wycieczke, z licznymi "enduro" atrakcjami :) Oczywiscie ze mozemy razem "pogazowac" :) Odpowiada przyszly tydzien ? W ogole jakim sprzetem latasz ?

Co do pod miejskich miejcowek polecam amatorski tor w Jeszkowicach.

Pozdr. :)

 

EDIT:

Fotka ktora dales w swoim poscie to wlasnie tor w Jeszkowicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozemy razem "pogazowac"

:-)

Odpowiada przyszly tydzien ?

Pewka że pasi! Ja mam wakacje do końca września :evil: :)

W ogole jakim sprzetem latasz ?

CZ 125 CROSS: http://www.free.of.pl/k/krym/000_0401.jpg . Nie jest jeszcze w pełni dopracowana po remoncie jaki przeszła. Ale i tak daje radę :-)

Co do pod miejskich miejcowek polecam amatorski tor w Jeszkowicach. Fotka ktora dales w swoim poscie to wlasnie tor w Jeszkowicach

I tam się jutro zjawię :twisted: Ostatnio dojechałem do boiska w Łanach i musiałem wracać goł hołm bo paliwko się kończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

KOLEDZY WPADNIJCIE Z EKIPĄ W OKOLICE ŚLEZY.................NAPRAWDE WARTO.....SUPER TERENY......NORMALNIE MIODZIO............I MIAL BYM WKONCU ZKIM POSMIGAC.......BO SAMEMU TO SIE STAJE NUDNE.................TO JAK ZGRYWAMY SIE .....CZEKAM NA ODPOWIEDZI....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja, jeszcze ja!!! mieszkam na wojszycach (samiuśkie obrzeża) i moge polecić dość równe polne drogi na ktorych spokojnie mozna odkręcić manetę do oporu na ostatnim biegu. Ludków nie ma raczej bo to drogi do nikąd:) Minusem jest monotonia:) A moto będzie w ciągu 3 tygodni, jakaś 600ccm. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapraszam wszystkich na tor do Jeszkowic. Możemy się spotkać na Biskupinie lub Sępolnie. Z tamtą jedziemy wzdłuż Odry terenami zalewowymi przez Strachocin i Wojnów. Batrzo fajna kilkunasto kilometrowa trasa przez las, łąki z mnóstwem naturalnych hopek. W Jeszkowicach jest amatorski i dość zniszczony tor z dwiema zajebistymi hopkami i kilkoma ciekawymi nawrotami Czekam teraz na linkę sprzęgła więc nie wyrobie się na niedziele ale jak ktoś na ochotę to niech da znaka w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY WPADNIJCIE Z EKIPĄ W OKOLICE ŚLEZY.................NAPRAWDE WARTO.....SUPER TERENY......NORMALNIE MIODZIO............I MIAL BYM WKONCU ZKIM POSMIGAC.......BO SAMEMU TO SIE STAJE NUDNE.................TO JAK ZGRYWAMY SIE .....CZEKAM NA ODPOWIEDZI....

 

 

Hehe... a wiesz może gdzie są Sulistrowiczki?? Moi dziadkowie maja tam chate, więc jak chcecie to wpadajcie ;] będą zachwyceni :icon_twisted:

Wpadne razem z kumplem ale dopiero wtedy kiedy będe miał nowe moto. ;) czyli gdzieś tak na początek/środek wakacji.

 

Panowie, zapraszam wszystkich na tor do Jeszkowic. Możemy się spotkać na Biskupinie lub Sępolnie. Z tamtą jedziemy wzdłuż Odry terenami zalewowymi przez Strachocin i Wojnów. Batrzo fajna kilkunasto kilometrowa trasa przez las, łąki z mnóstwem naturalnych hopek. W Jeszkowicach jest amatorski i dość zniszczony tor z dwiema zajebistymi hopkami i kilkoma ciekawymi nawrotami Czekam teraz na linkę sprzęgła więc nie wyrobie się na niedziele ale jak ktoś na ochotę to niech da znaka w tygodniu.

 

No, ja akurat mieszkam na Wojnowie więc jak coś to wpadne na doczepkę ;] z trzema kumplami (wszyscy oczywiście na moto)

 

Tylko kiedy i gdzie.

Edytowane przez kruszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... a wiesz może gdzie są Sulistrowiczki?? Moi dziadkowie maja tam chate, więc jak chcecie to wpadajcie ;] będą zachwyceni :icon_twisted:

Wpadne razem z kumplem ale dopiero wtedy kiedy będe miał nowe moto. ;) czyli gdzieś tak na początek/środek wakacji.

No, ja akurat mieszkam na Wojnowie więc jak coś to wpadne na doczepkę ;] z trzema kumplami (wszyscy oczywiście na moto)

 

Tylko kiedy i gdzie.

 

 

SPOKO SPOKO WIEM WIEM GDZIE SA SULISTROWICZKI.....FAJNIUTKI ZALEWIK CZESTO JEZDZE SIE TAM KOMPAC...........ALE JA MIESZKAM PO DRUGIEJ STRONY PRZELECZY OKOLO 4 KM OD SULISTROWICZEK TO MOZEMY SIE ZGRAC..TYLKO KIEDY I GDZIE I BEDZIE ZAJEBISCIE........TERENY MIODZIO PEWNIE SAM WIESZ JEZELI MASZ TU RODZINE ........ZBIERAMY EKIPE NA JAKIS WEEKEND I RUSZAMY.NIESTETY NARAZIE JESTEM SAM DUZO KUMPLI SPRZEDALO FURY A JA CROOSSA DOPIERO 1 MIESIAC TEMU KUPILEM CZYLI NIBY SZARAK ALE NIEJEDEN BY SIE ZDZIWIL.........TO JAK WYMIATAMY GDZIES....TYLKO JEST PROBLEM JA MAM RASOWEGO CROSSA I PO DROGACH TO CIEZKO........

;) :) ;)

.POZDRO.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z nieba mi spadacie dosłownie :D

Mieszkam na Sępolnie. Chętnie..... bardzo chętnie z kimś pojeżdżę. Własnie wróciłem z samotnej przejażdżki. Zamiast toru w Jeszkowicach proponuję poligon za Koroną, świetny, znakomity!!! :D Ale najważniejsze żeby wspólnie pojeździć.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY???? Może jutro?!?!? Odbiór!

 

Fotki z tego poligona

http://rajdy.mercedes.wroc.pl/2005/zawarto...azdu%202004.htm

http://rajdy.mercedes.wroc.pl/2005/zawartosc/zdjecia.htm

Edytowane przez Skubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...