Skocz do zawartości

HELP


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problemik, mianowicie może ktoś sie orientuje z czego można zrobić uszczelke która powinna być między cylindrem, a dyfuzorem?? Strasznie mi tamtędy dmucha i cały przedni błotnik zachlapany jest olejem, pomijam to, że strasznie głośno chodzi.

Mam husqvarne Wr 360 i nie bardzo wiem co tam można wsadzić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiczyn a wogole zdejmowales wydech zeby zobaczyc jak ta uszczelka wyglada? Bo moze byc roznie : albo oring nalozony na rure od dyfuzora, albo uszczelka pod cala powierzchnia mocowania dyfuzora (dyfuzor przykrecany na sruby, nie sprezynki), albo taka w ksztalcię okręgu dociskana przez wydech. Ta druga mozna spokojnie wyciac z odpowiedniego materialu (nie pamietam jak sie nazywa, chyba azbest) . Oring dostanie sie przy odrobinie szczescia w motoryzacyjny (majac stara na wzor), a z ta okragla to chyba najwiekszy problem... Ja jestem pewnien ze jak zadzwonisz do kilku serwisow to uszczelke bedziesz mial na zajutrz (tak jak to pisze Adam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ją kupić ale jak słysze gadke o sprowadzaniu tego z zagranicy to nie dobrze mi sie robi' date=' bo to trwa dłuuugo.[/quote']

to skąd ty zamawiasz części?

bierz od zycha to bedziesz mial na drugi dzień.

 

No to sie uśmiałem, bo właśnie u Zycha zamawiałem dwie części i chyba ponad miesiąc czekałem... Porażka

Dlatego właśnie jak pomyśle o sprowadzaniu to... I z tąd te wszystkie kombinacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiczyn a wogole zdejmowales wydech zeby zobaczyc jak ta uszczelka wyglada?

 

Prawde mówiąc to nie zaglądałem tam ale wydaje mi sie, że wcale jej niema, bo w pewnym zakresie obr. zajebi... dzwoni mi dyfuzor. Chyba musze popatrzeć co tam siedzi i jak to jest przymocowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zębatke pośrednią do kopniaka i uszczelke pompy wodnej. Uszczelke miał od ręki ale z tą zembatką to poprostu #@%#@

a to już kojarze która to zębatka. no rzeczywiście, jeśli chodzi o takie nietypowe częsci to czasami trzeba długo czekać. ale większość potrzebnych części ma od ręki i nawet po niskich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w DT mam uszczelke między cylindrem a dyfuzorem,od malucha

 

To fajnie i popatrz, części od malucha wszędzie wciśniesz :lol: Ja dziś ide coś pomyśleć nad tą uszczelką. Wpadł mi w ręce arkusz azbestu i może coś dotne.

 

Ps. Wielkie Dzieki za porady i musze Wam powiedzieć, że fajnie tu na tym waszym forum. Coś mi sie zdaje, że bede tu częstym gościem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkusz azbestu

 

z azbestemn to uwazaj zebys sie nie nawdychal tego pylku bo bedziesz kaszlal i kaszlal,

 

hi hi to fakt ale nie bede używał azbestu, bo odczepiłem dyfuzor i nie idzie tam jakaś uszczelka tylko jak wspominał ENDUROGUY (dzieki za szczegółowe wskazówki) oring nałożony na rure dyfuzora. Bede sie musiał udać do sklepu z częściami do maluszka :) i podkupić takie cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...