Skocz do zawartości

stacyjka Junak


viader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po raz kolejny :-)

Hmm zastanawiałsięktośkiedyś nad stacyjkami w Junakach?? hmm niewiem czy jest jakaś różnica w tych montowanych w m07 i w m10.. ja mam m10.. więc do rzeczy... zastanawai mnie fakt czy czymś różni się stacyjka produkowana obecnie od tych oryginalnych?? Chodzi mi oczywiście o połączenia wewnętrzne wytrzymałość i takie tam... Jeżeli ktoścoświe na ten temat proszę o info :-) ...temat ten podjąłem po znalezieniu dziwnych schematów elektryki.. i te same rzeczy były w przeróżnych miejscach popodłączane.. więc zaintereowało mnie.. które styki w jakim położeniu kluczyka są ze sobą zwierane... a nie mam ochote teraz demontować całego okablowania z któym tyle się namęczyłem i sprawdzania wszystkiego od podstaw miernikiem :/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeee

 

Stacyjki obecnie produkowane(te rzemieslnicze dostępne na gieldach ) jakos nie zdobyly sobie szerszego uznania jezeli chodzi o jakosc . Podobno duzo lepsze są te od Ursusa (chyba C330 jak sie nie myle ) ale osobiscie tego jeszcze nie przerabialem :D

 

pozdarwiam herflik

 

ps jak masz orginalna stacyjkę to podłącz tak jak jest na schemacie z serwisówki i na 100% bedzie dobrze ( a z "dziwnymi " schematami nie kombinuj bo jeszcze sie pożaru dorobisz :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak.. ale ja już mam kupioną stacyjkę do Junaka.. tą ze skuterdebica.. i chodzi o to czy jakość tej stacyjki jest względna.. i czy poszczególne połączenia styków przy każdym z 3 położeń kluczyka są identyczne z tą oryginalną stacyjką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zakupiona robiona dzisiaj i nic zlego sie nie dzieje, jesli chodzi o wspolczesnie robione stacyjki to wszystkie polaczenia we wszystkich polozeniach kluczyka odpowiadaja oryginalnym polozeniom i podlaczeniom 8) jedyna roznica polega na tym, ze kiedys kabelki byly przykrecane a dzisiaj sa na wsowki....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...