Skocz do zawartości

Renowacja zakończona - CBR600 - podsumowanie FOTKI


Rekomendowane odpowiedzi

Hoho, kolega z Jasła :( , no proszę.

To pewnie robisz rundki wokół rynku :) ;) .

hehe, no mysle ze mnie kiedyś przewieziesz, albo jak kupie cos to pojezdzimy razem.

tak mi sie wydawało jak bym cie już na nim widział 8)

 

Życze miłej jazdy :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho, kolega z Jasła :) , no proszę.

To pewnie robisz rundki wokół rynku :( :) .

hehe, no mysle ze mnie kiedyś przewieziesz, albo jak kupie cos to pojezdzimy razem.

tak mi sie wydawało jak bym cie już na nim widział 8)

 

Witam, no mogłeś mnie widzieć - bo jak znajduję trochę wolnego czasu (mam go niestety stanowczo za mało) to śmigam :(

Czasem rundka po mieście a czasem traska. Poza tym pogoda poniżej krytyki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje' date=' widac, ze nad kazdym prawie :( elementem pracowales :)[/quote']

 

Pozwoliłem sobie doczepić moją odpowiedź zbiorowo do wszystkich oceniających mój motorek :)

Dziękuję za słowa uznania, jak równieś słuszne uwagi dotyczące dekla...Sprawa wygląda tak, iż miał być lakierowany - potem wpadłem na pomysł aby go wypolerowac. Chciałem zrobić fotki i czułem, że będą z nim jaja :( Ale napewno się go zrobi..chociaż czasami prowizorki są najtrwalsze. Myslałem jeszcze nad zakupem szybki turystycznej - niestety ostanimi czasy nie mam "lewej" zbędnej kasy.

W przyszłości trzeba będzie wymienić klocki hamulcowe i może w przyszłym sezonie napęd. ale to kiedyś :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje na żywo nie raz widzieć ten motor i rzeczywiście musze przyznać, że kawał dobrej roboty został wykonany i cbrka na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach, jak dla mnie to poprostu ideał (nie licząc dekla :( ) ale wprawe w polerkach mam. więc musimy znaleść trochę czasu i się ten mankament usunie !

ale Rolf strzez się bo ze znanego nam garażu już nie długo wytoczy się mój XV :banghead: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj właśnie odpowiadalem na biologi z działu "rozmnazanie ", kiedy przez okno uslyszalem ryk motocykielka, hehe noi to chyba ta CBR-ka, ah, no tak sie podniecilem ze +2 dostalem, a + za twórczośc, ale to sie nie bede rozpisywal :banghead: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje na żywo nie raz widzieć ten motor i rzeczywiście musze przyznać' date=' że kawał dobrej roboty został wykonany i cbrka na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach, jak dla mnie to poprostu ideał (nie licząc dekla :( ) ale wprawe w polerkach mam. więc musimy znaleść trochę czasu i się ten mankament usunie !

ale Rolf strzez się bo ze znanego nam garażu już nie długo wytoczy się mój XV :banghead: :D[/quote']

 

No jak już Ty tak mówisz to coś w tym musi być :!: Polerkę się zrobi bo mnie juz morduje ten dekiel :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...