Skocz do zawartości

CBRa lub Hornet dla gościa 190cm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Przymierzam się właśnie do zmiany sprzętu i mam kilka dylematów :D

 

Generalnie duże nadzieje wiązałem z nowym fazerem vs hornetem. Załapałem się na jazdy testowe u Yamahy i pojeździłem sobie trochę fazerkiem(z owiewką)- wniosek jest jednoznaczny - ZA MAŁY - nic nie widziałem w lusterkach, a poza tym jak tylko wsiadłem, to małżonka stwierdziła, że chyba coś nie tak z proporcjami :lol: .....................no i podczas jazdy potwierdziło się, że jestem trochę za duży do tego sprzętu.

 

Teraz Honda: niestety polityka tej firmy w Polsce uniemożliwia jazdy testowe, tak więc nie mam porównania. Horneta nowego nawet nie widziałem na żywo (może teraz na targach). Natomiast jak wsiadłem na CBRę 600F, to wydawało mi się, że jest większy od fazera, ładnie się zmieściłem i nawet widoczność w lusterkach OK. No i całkiem wygodnie się siedziało. Poza tym wygodna kanapa i uchwyt dla plecaczka, co również jest ważne dla mnie. A może mi się tylko zdaje, że większy.............

Proszę o opinię, głównie wysokich użytkowników na temat CBRy600 i Horneta. Będzie dobrze ? Czy od razu poszukać większgo nakeda ? Z drugiej strony owiewki sporo ułatwiają życie.................

Będę wdzięczny za opinie

pozdrawiam i szerokiej drogi

Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hondzie widzles wszystko w lusterkach... ??

Ja mam tyle co ty i tylko Yamaha umozliwia mi miec idealne pole w lustrze.

A honda to inna pozycja, ja przesiadlem sie z XJ na CBR i niepasuje mi ta pozycja , poprostu niejest dla mnie wygodna , wiec zastanow sie :D

Ja proponuje jeszcze raz przejsc sie do Yamahy i poprzymierzac ;)

3m sie

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...