Skocz do zawartości

Pokaz w Twierdzy Modlin


Rekomendowane odpowiedzi

JA bym wpadl na moto ale troche drogi do Modlina (druga strona wawy ;? ) A prawka jeszcze nie zdazylem zrobic ...  

pzdr

Ja proponuje skolowac transport, umowic sie gdzies i poleciec grupa skoro Adam zna trase. Mam nadzieje ze wypali, ale nie chce zapeszac :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawka jeszcze nie zdazylem zrobic ...  

pzdr

ja zrobic zdazylem, ale nie odbiore zanim nie zdam ponownie na B... za punkty wstrzymane :) ogolnie to leje na to i latam gdzie popadnie, wiec i w takim stanie smykne do was :lol: pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakbyśmy na przykład sie umówili na torze w Łomiankach i stamtąd razem pojechali nad Wisłą do Modlina.

JEstem za. Jak skombinuje transport to moge leciec. A u was na torze moze sobie latac normalnie ktos z zewnatrz (np ja :) ), czy teren jest caly ogrodzony i nie ma takiej mozliwosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEstem za. Jak skombinuje transport to moge leciec. A u was na torze moze sobie latac normalnie ktos z zewnatrz (np ja  ), czy teren jest caly ogrodzony i nie ma takiej mozliwosci?

nie da sie teraz bo jest za duże błoto ale za 2 tygodnie bedzie moze sucho. jak nie ma treningu i nikt nie patrzy to można jeździć a jak chcesz legalnie to musisz płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCENARIUSZ GODZINOWY ZLOTU MOTOCYKLOWEGO

 

 

Piątek 20.05.2005 roku

 

18.00 przyjazd na teren Zlotu

 

20.00 impreza integracyjna

występ zespołów muzycznych, wybory Miss Zlotu

 

 

 

 

Sobota 21.05.2005 roku

 

10.00 prezentacje sprzętu motocyklowego, pokazy jazdy motocyklowej w kategoriach:

- Motocross

- Enduro

- Trial

- Akrobacje motocyklowe

 

14.00 oficjalne otwarcie Pikniku

 

15.00 konkursy z nagrodami, muzyka na żywo

 

 

 

Niedziela 22.05.2005 roku

 

11.00 prezentacje sprzętu motocyklowego, pokazy jazdy motocyklowej w kategoriach:

- Motocross

- Enduro

- Trial

- Akrobacje motocyklowe

 

14.00 parada pojazdów

 

16.00 konkursy z nagrodami, muzyka na żywo

 

 

Zapewniamy całodobowy dozór na terenie Twierdzy Modlin. Wejście do części biwakowej WYŁĄCZNIE za okazaniem identyfikatora

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

no to kto bedzie na 100 procent to mogli bysmy sie spotkac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co . Kto przyjedzie i co z tym spotkaniem

nie bedzie spotkania bo sie leszcze wyłamały tłumacząc sie brakiem transportu :) a sam nie bede jechal. mozliwe ze tego dnia na torze w Łominkach będą jakies zawody jeśli tor wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem wczoraj z kimś z firmy organizującej piknik. Mają być wyznaczone parkingi, ale strzeżonych brak. Dlatego wybieram się samochodem, żeby nie stresować się że mi coś z motocykla ubędzie. Ze słów gościa zrozumiałem że ma to być mała impreza, ja liczę głównie na pojazdy militarne i rekonstrukcjie historyczne. Na pokazy motocyklowe niezbyt liczę, bo po piątkowej integracji z wyborem miss zlotu to mało kto będzie w stanie dokazywać na enduraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...