Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

Do kolegi z Radomia: możemy jechać razem, będzie weselej.

 

no ja mysle że sie po trasie bedziemy łączyć w wieksze grupy- ja mam nadzieje że ze 100licy bedzie jechało kilka osób :)

 

 

 

MrMax nie kombinuj, dopchać też możesz!!

 

no patrzcie jaka ta nasza "organizatorka" dowciapna z OKONKA do Krościenka jest jakieś 700 km +/- 50

 

ps. chyba to dobrze wróży CHUMOR SIE TRZYMA a to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi z Radomia: możemy jechać razem, będzie weselej.

 

no ja mysle że sie po trasie bedziemy łączyć w wieksze grupy- ja mam nadzieje że ze 100licy bedzie jechało kilka osób :)

 

Widzę, że nie tylko ja tak kombinuję :) Już tak myślałem żeby MrMax jadąc z północy, wpadł po mnie, a potem razem po DrDredda do Łodzi i jazda na południe. Także Max kombinuj żeby sprzęt był sprawny. Ja zaraz pędzę do wulkanizacji bo oddałem koła do wyważenia :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

pomysl organizacji takiego spotkania jest piekny :)

tylko frekwencja jest kiepska,przeciez wg listy jest piec osob i chyba nie zabardzo ma takie spotkanie sens,tym bardzoej ze niektorzy maja kilkaset km.Moze warto sie wstrzymac z tym spotkaniem,dozbierac ludzi i wybrac jakis bardzoej przystepny termin( mi tez niestety nie pasuje ),zwazajac na to ze nasz kochany :-D :) kolega PGR robi w tym samym czasie zlota u siebie i tam beda conajmniej dwa-trzy GS co wedlug listy jest prawie 50 % :P .

to tylko taka moja mala sugestia :P .

 

Pozdrawiam!

tuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świru, dzieki za PW.

Planuje wyjazd do PGR-a, ale moge spokojnie pozenić dwie imprezy :lol:

Obie i tak sa za blisko (do Krościenka mam ze 200 km) to jeszcze może bym pojechał jakąś okrężną drogą?

Prosze mnie zatem dopisac do listy. A czy mozna na terenie rozbic namiot?

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak myślałem żeby MrMax jadąc z północy' date=' wpadł po mnie, a potem razem po DrDredda do Łodzi i jazda na południe.[/quote']

 

ja tez tak to sobie wyobrazam :)

 

a co do spania.. to mysle ze spokojnie damy rade i na czterech lozkach w 8osob.. w takim stanie ja sie nie bede ogladac kto lezy obok :) hehe.. jakby mozna bylo wziac znajomego to prawdopodobnie moglby pojechac jeszcze moj kolega na bandit 1200.. moze by tak podoklejac takim osobom "GS" :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

ja niestety nie pokaze sie na imprezie bo egzaminy czekaja a z kasa tez ostatnio bardzo slabo....w kazdym razie suzi tesz potrzebuje trohe troski (czyt. klocki, plyn, opona ... ) = wiec czekaja mnie wydatki :/

 

zycze wam udanego spotkania!! i czekam oczywiscie na relacje :)

 

P.S.: Swiru dzieki za PW!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff

przebrnąłem przez 7 stron wątku właśnie...

 

Po pierwsze: Swiru THX za PW !!

Po drugie: Astarte - jak się spotkamy to dostaniesz kopa chyba :), bo nic nie pisnęłaś w ogóle o tym wątku a ja ostatnio rzadko zaglądam na FWM i nic bym nie wiedział i mogła mi umknąć taka imprezka - nieładnie Astarte, nieładnie :)

 

Po trzecie - już w temacie - 8-10 lipca nie mam planów, więc myślę, że mógłbym się pojawić i może jeszcze jakieś inne GSy ze mną...

Ponieważ u mnie jest cięzko z planowaniem dalej niż na dzień jutrzejszy to trudno mi powiedzieć na 100%, ale na 99% mogę potwierdzić swoją obecność a jak już będziemy przy konkretach i zamawianiu miejsc to wtedy zdeklaruję sie na 100%.

 

A na razie idę namawiac znajomych GSiarzy :P

Bo rozumiem, że moga przyjechać GSy niekoniecznie tylko z tego 4um ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie: Astarte - jak się spotkamy to dostaniesz kopa chyba :)' date=' bo nic nie pisnęłaś w ogóle o tym wątku a ja ostatnio rzadko zaglądam na FWM i nic bym nie wiedział i mogła mi umknąć taka imprezka - nieładnie Astarte, nieładnie :)[/quote']

:P Kurcze a już myślałam że uda mi się tak zrobić żebyś się nie dowiedział :) :P

 

A tak naprawdę ja się z wątku wyłączyłam bo termin mi nie pasuje :? Ale dalej czytam bo może się coś zmieni jeszcze. Chociaż i tak prawie cały lipiec mam zajęty.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...