Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!Jestem ze Szczecina co widać w opisie.

Pomysł odrazu spodobał mi się dlatego piszę.Wiadomo że termin każdemu będzie nie odpowiedni więc proponuje zeby osoba która temat ten poruszyła zaproponowała miejsce oraz termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiadomo, że nie spasujemy z terminem dla wszytkich - bo jest nas troche i jak byśmy tak chcieli sie do wszytkich dopasowac - to by nie doszedł do skutku ten wyjazd

 

dlatego też PANIE DOKTORZE WOJTKU zapodaj POTWIERDZ tylko ten termin - a co do miejsca to poczekajmy na BLANKE bo może dojdzie do skutku to KROŚCIENKO a jak nie to doktor już coś wymyśli :)

 

 

OWOCNEJ PRACY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. potwierdzam zatwierdzam ustalam raz na zawsze nieodwolalnie.. no chyba ze jeszcze ankiete zrobimy.. i wyjdzie w procentach.. ale mysle ze nie ma sensu.. ok w takim razie miejmy nadzieje ze sie z Blanka uda a jak nie to sie zbieramy i jedziemy w inne piekne miejsce.. nie ma problemu. juz cos sie wymysli..

Wszem i wobec oglaszam ze nasz mini zlocik a wlasciwie tzw. SPOT odbedzie sie w weekend 8-10lipca.

 

jesli ktos jest zainteresowany szczegolami proszony jest o czestsze odwiedzanie tego tematu :) nowinki beda sie tutaj pojawiac regularnie w trybie 'now'.

 

Jeszcze jesli chodzi o miejsce to bedzie poludnie, centrum tudziez polnoc Polski :) mamy jeszcze dwa tygodnie wiec spokojnie.. wszystko w swoim czasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadam sprawę dokładniej i w poniedziałek dam znać-wcześniej nie da się nic zrobić, jadę na zlot do Myślenic.

Nocleg-mogę załatwić taniej, napewno mają jakieś wolne miejsca w ośrodku.

Także wszystkie szczególy w poniedziałek. Na razie orientuję się na weekend 8 lipca i tydzień później, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Aha, Krościenko-32km od Nowego Targu w stronę Szczawnicy, jakieś 110 od Krakowa. No i trzeba pogodę załatwić, ale to już nie moja broszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak:

Weekend 8 lipca jest wony, można się zjechać. Co do noclegów, to jest możliwość wynajęcia domku(łazienka, TV, aneks kuchenny). Cena:20zł dla 6 osób( z tym, że lóżek jest 4, więc dwie pary musiałyby spać razem). Jeśli w domku każdy chciałby spać osobno, to doba kosztuje 25zł/osoba. Są też dwa pokoje 2-osobowe, ale jeśli byliby chętni, to sprawdzę, czy są wtedy wolne. Teren jest ogrodzony, parking na motory też się znajdzie. Jest altana z grillem, można zrobić imprezkę. Piszcie, czego oczekujecie, zobaczymy, co da się załatwić. Na miejscu jest bar, mogę też załatwić rewelacyjną miodówkę(swojską..mniam...). Sauna, jacuzzi i takie tam, też są :) Nawet basen........tylko bez wstępu dla motorów, cóż... :(

A skoro, jak mi się wydaje, zostałam mianowana organizatorem, to podaję swój telefon, w razie pytań wystarczy dryndnąć: 0 889 990 533 Jagna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie' date=' czego oczekujecie, zobaczymy, co da się załatwić. [/quote']

Jak dla mnie to jest wszystko. Jeszcze tylko pogodę zamówić i gra muzyka :) Także można powoli zacząć się pakować :(:D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJE JUZ WSTĘPNĄ LISTE ZAŁOŻYC - bedziemy ją edytować, w miare przypływu społeczności chetnej na zlot :)

 

LISTA uczestników ZLOTU w KROŚCIENKU dnia 8-10 lipca :(

 

1. BlankaP

2. swiruradom

3. Boniek

4. DrDredd

5. Marcineoux

6. MariankA

7. ruff (nie na 100% - jak narazie) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow musze Was rozczarowac... Suzi zrobila sie kaprysna... cos zaczelo stukac... poszly panewki na wale i troche innych rzeczy sie nazbieralo ktore musi zrobic mechanik... moze zdarzy do 8go, ale wstepnie sie szykuje na 1000zl wydatku wiec na zlot juz nic nie zostanie :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...