Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

co Wy na to zeby gdzies w polowie drogi (miejsce sie uzgodni) zrobic zlocik wszystkich GS-ow 4um :banghead: moglby byc milo.. wymiana doswiadczen i duzo zimnego piwka przy grillu albo cos podobnego (szczegoly do umowienia). jakis weekendzik sie znajdzie.. ciekawy jestem ile osob mogloby i chcialoby przyjechac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje wszystko tylko nie wiem jak z tym weekendem by wyszło bo przeważnie jestem w pracy, ale jak dojdziemy do konkretów wtedy będzie można pomyśleć. Niezłą imprezę możnaby zrobić. W końcu trochę GSów jest na forum :banghead:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gs-ów na forum moc, więc takie spotkanie nie jest głupie... wymiana doświadczeń i miła rozmowa przy "bezalkoholowym" :) robią swoje...

Ja także się na takie coś piszę. :twisted:

 

co Wy na to zeby gdzies w polowie drogi

Tylko ciekawe gdzie ta połowa wypadnie :?

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy ile osob bedzie.. moznaby znalezc jakis fajny domek i wynajac albo kilka domkow. mam kilka namiarow. jeszcze troche poczekam zeby zobaczyc czy ktos sie podlaczy.. proponujcie moze terminy :) mysle ze weekendowe beda najlepsze bo wtedy wiekszosc ma wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to DrDredd widze ze masz juz jakis plan... moze go przedstawisz??

 

1. miejsce? pewnie wybrales cos niedaleko siebie i to chyba dobrze bo jestes "z centralnej Polski, z miasta lodzi pochodzisz" jak widze ;-) wiec kazdy bedzie mial [wzglednie] blisko

 

2. termin? polowa drogi wypadnie gdzies chyba w lipcu :] to trzeba zobaczyc jak inne zloty, jak praca i inne zajecia zeby nic nie kolidowalo... ale moja wstepna propozycja to koniec lipca?

 

 

jak cos to chetnie pomoge w organizacji na tyle ile moge :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem za :mrgreen:

 

Jest nas wielu, wiec nawet jak wpadnie wiekszosc ,to bedzie nas duzo :)

A moze by tak czerwiec? Bo w wakacje, to w sumie jeszcze nie wiem, ale chyba spadam gdzies za granice...

 

Pozdr. GęSiarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...