Skocz do zawartości

ODBLOKOWANIE SUZUKI


malegro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj widze ze nikt nie chce koledze pomoc, nie ladnie... czyzby nikt RG nie mial??

Ja ci radze jednak bebechy z dyfuzora wywalic, a na tyl przelotowke, w NSRce 80 daje duuuuzo!!! Iwec u ciebie powinno byc podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią żeby grzebać w silniku. Głów..o prawda. Mam taki sam problem z Hondą MBX 80. Masz blokadę na module zapłonowym. Dochodzi ci do 8 tys i iskra gaśnie by wiecej nie jechac. Teraz jest pytanie czy założysz nowy odblokowany moduł czy odblokujesz go elektronicznie. Napisz coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z opinią Necko, też uważam że jeżeli rozetnę dyfuzor i wyciągnę "flaki" to powinien się wyżej wkręcać. Jeżeli chodzi o moduł zapłonowy to jeszcze nie patrzyłem co tam takiego jest. Rg wkręca sie do 8tys. ale czasami (z wiatrem) jest nawet 9tys.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie ci masz zablokowany moduł zapłonowy. Ja szukam teraz jakiegoś elektromechanika żeby mi to odblokował elektronicznie bo na nowy moduł o wartości około 600zł mnie nie stać. Tylko żeby odblokować moduł elektronicznie są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malegro: ja w za jakis tydzien zawioze do elektronika moja DT zeby CDI odblokowal, jak zrobi to tez podjedziesz, a jak zepsuje to juz sam nie wiem. Ale koles jest konkretny i niedaleko! Przetestuje i powiem ci. A puki co moze kris02 tez kogos poleci.

 

PS widze ze w temacie udziela sie sama wielkopolska :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS widze ze w temacie udziela sie sama wielkopolska

 

Udziela się wielkopolska bo wielkopolska ma tylko zablokowane motory. Trzeba to zmienić jak najszybciej!!! :banghead:

 

A no jak będe miał kogoś na polecenie to dam znać.

 

A wam jak odblokują to piszcie gdzie odblokowaliście i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary bo do fachowca się nie idzie prościc o robote tylko mówić o zleceniu !! opowiada sięproblem i koniec :banghead: co do flaków w dyfuzorze to totalna bzdura od kiedy w 2T coś w ogule jest w dyfuzorze :| przelotówka w 2T też nic nie daje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem swego czasu dt 80 i mtx 80 i tam włanie wyciągnąłem siatki z dyfuzora i od razu wkrecał sie na wyższe obroty:)

obecnie jestem w trakcie rozcinania tłumika:) dyfuzor jest pokryty siatką ale bez waty, a sam tłumik ma tylko małą rurkę przez ktorą ma się wydobywać dym, co robić? rozwiercać??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do flaków w dyfuzorze to totalna bzdura od kiedy w 2T coś w ogule jest w dyfuzorze  przelotówka w 2T też nic nie daje :/

Jak to bzdura?? Wlasnie w prawie kazde male, japonskie 2T, oprocz wyczynowek ma zablokowany dyfuzor (enduro to juz chyba wszystkie, patrz np DT,TS itp.), a przelotowka+ pusty dyfuzor daje naprawde duzo! Wiem to zarowno z wlasnego doswiadczenia (DT80) jak i z opinii innych ludzi z forum. Przy czym blokada to zazwyczaj siatka lub siatka i jakas swezka, kryza itp. Ja tak mialem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja zołożyłem tłumik do RG od kawasaki zx6r + dyfuzor od jakiegoś dużego crossa efekt super tak od 6 tyś to czyjesz że jedziesz :flesje: :flesje:

Mi RG przy 9 tyś leci 110km/h

A a czy wogule w rg jest moduł zapłonu bo ja go u sibie nie widze nigdzie mi sie wkręca na obroty do końca

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...