Skocz do zawartości

KEEWAY hurricane


Gość Wros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wujek go ma.... no coż... małe, wolne, słabe, wywrotne itp itd... ja bym osobiście tego nie kupił.. w 2 osoby to to juz w ogóle nie chce jechać...

Chłodzony powietrzem, z tyły bemben, po zimie [silnik] nie chciał odpalić... cały czas pada akumulator... jest oczywiście pierwszym właścicielem... skuterek ma przejechane ze 100 km... a ma już rok.....

 

Moja opinia... za tą kase może i sie opłaca, ale wolał bym kupić jakąś używke ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia są trochę inne. Latałem tym skuterkiem na dotarciu i do spokojnej jazdy to wystarczyło ;) Duzo tandetnych bajerów ale jeździło to jak inne bzyki. za takie pieniądze nie znajdziesz raczej nic ciekawszego jesli chodzi o nowe. Z używanym zawsze jest troche strachu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie podepne pod temat... szukam jakąś tanią pierdzistrzałe... naprawde baardzo tanio.. niekoniecznie szybkiego, byle dało się pare trików zrobić... bez papierów, niekoniecznie ładny... może być stare.. co polecacie??

 

Pzdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie się rozglądam.. znajomy jeździ do niemiec... może by ściągnął jakiego szrota... bo o coś takiego mi dokładnie chodzi ;) "byle jeździło"

 

No i mówiąc "tanio" nie chodziło mi o 2000... bo bym musiał sie hondy pozbyc... niekoniecznie 50 ccm .. jeżeli chodzi o koszty to jak najmniej...

nie siedze w skuterach to nie wiem...

 

Może inaczej... jaki byłby najtańszy skuterek bez papierów?? :) takie średnie ceny ... bo jak będzie drogo to sobie odpuszcze :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no teraz sie przyznam :oops: ....Mam ten skuter i chciałbym wiedzieć czy takie problemy jak ja mają też inne "bolidy" tego typu... ponieważ kupiłem ten skuter jako jeden z pierwszych w polsce nie był jeszcze blokowany...myślałem że to tylko w moim są takie usterki typu pękanie przy wlewie paliwa (zamek poszedł od tak sobie) ;) ... ale dzięki bo już miałem wątpliwość że tylko mój ma takie problemy... ale powiem szczerze że nawet jest miły ponieważ jest tani, a przy okazji nawet wyciąga do 75km/h :twisted: .... śmieszy mnie ten skuter ponieważ naprawde ma duzo wad fabrycznych (plastkiki,lusterka i t p)... ale oceniam tan skuter na =4 (cztery na szynach)... no nic dzięki za informacje... miłej jazdy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no do silnika nie mam większych zastrzeżen a bardzo miło zaczyna sie robić gdy na liczniku wskazówka pokazuje ok 40km/h... wtedy dopiero skuter zaczyna sie rozwijać i nabierać szybko prędkość, silnik mnie jeszcze nie zawiódł... a co do problemu musze doliczyć tylni hamulec...

według mnie szybko sie luzuje i po jakimś czasie juz prawie w ogule nie blokuje koła nawet gdy zaciśnie sie klamke hamulca do konca... to mnie ostatnio coraz bardziej wkurza... ale musze znów go nastawić i bedzie jezdził...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...