Skocz do zawartości

KTM mini adventures


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam kuzynke co ma 5 lat , jazde rowerkiem juz opanowala , wiec czas na cos innego. Na zawodach w obornikach maly szkrab wlanie na takim ktm objerzdzal kolesi na quadach fajnie to wyglądalo :D

 

teraz pytanko do was do ilu euro moze dojsc ten ktm-ik

 

oto link

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...ssPageName=WDVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simak_Enduro ma racje co do ceny. Hormon jak nie chcesz duzo kasy wydawać to polecam PW 50. Mozna kupić juz za 1000 zł. Sprzęcik tez fajny tylko nie wygląda tak fajnie jak KTM. Nawet niezle ciągnie - ja taką yamaha po pwiko do sklepu smigałem jak składalismy moja DT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do yamahy pw 50 to naprawde fajny sprzet dla małej ale sądze że będzie ona starczyć na krócej niż ktm z paru powodów (jesli mała chce latac po torze :D

Oto powody:

-Gorsze zawieszenie w yamasze

-Silnik słabszy.

Oczywiscie na poczatek wystarczy i zabawa będzie przednia. A z 2 strony jak pociągnęło dorosłego strzałka to kuzynka pomysli że to ma szatańską moc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym wzial KTMa Zawieszenie lepsze w sumie :D Taka mala 50 to juz wyglada na "rasowca" a pw to tak nei zabardzo:P  

pzdr

Rozumiem płocho że jestes wielkim fanem ktm-a ale zawieszenie przy tych prędkościach dobre byłoby i od motorynki:P

Siedziałem na takowym ktm-ie w salonie Hondy na Żeraniu (Bol-Dor chyba się zwie) i sprzęcik śmieszny. Ja jednak pozostane przy Yamasze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem płocho że jestes wielkim fanem ktm-a ale zawieszenie przy tych prędkościach dobre byłoby i od motorynki:P

Jakis zart?? :lol: Dobre zawieszenie i przy 10km/h powinno dobrze wybierac. A tak wogole to sadze ze 60km/h spokojnie ten sprzet poleci, a przy tej predkosci mozna juz naprwade wysoooko poleciec i byle gowno z takim skokiem sobie nie poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika nie zgodzę się z tobą. Taki ktm to wydatek około 6-7tys zł ale w polsce w salonie. Co do ciebie Enduroguy-u to nie wiem czy nie wycztałes w moim głosie trochę ironi. Po 2 zawieszenie yamahy to naprawdę patyczki. Przy masie 37kg nie musi to być jakiś WhitePower. Co do pw 50 to naprawdę sama prostota. Silnik o mocy 2,7km tylne zawieszenie na amortyzatorach a cena nowe wynosi: 5700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...