Skocz do zawartości

Intruder czy Shadow


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jeżdżę Intruderem 800 i chciałbym go zmienić na coś większego. Rozważam Intrudera 1400 i Shadowa 1100. Moglibyście wyrazić swoje opinie na temat wyżej wymienionych i pomóc mi w wyborze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak,bylem jeszcze rok temu w takiej samej sytuacji,mialem Intrudera 700,i wiedziałem że nastepny z japońskiej stajni może być tylko VS 1400, obecnie posiadam pierwszy model 1400,i nie mam mu nic do zarzucenia,wieć powiem ci jedno nie bierz innych możliwości pod uwage a nie pożłujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

< Jak dla mnie tylko Intruz 1400 - dla jego wypierdu nic nie dorówna

Intruz 1400 maży mi się od dawna, tylko kasa...

pozdrownienia >

 

Witam - co do tego wypierdu to by się można było kłócić. Mam Shadowa (tyle, że C3) i fakt, że w tym wypadku to Intruz może się ze mną pościgać (ale moja Shadowa to ciężki cruiser). Jeździłem również Intruzem - wrazenia całkiem fajne (tylko ta kierownica!!!). Tyle, że ze starszymi modelami Shadowy Intruz nie ma żadnych szans. Maszyny moich kumpli (takie dość znane w okolicach...) zostawiają każdego Intruza w przedbiegach (zrobiłem jedną z nich kilka stówek więc mogę to stwierdzić namacalnie). Powiem tak - skrzynia czwórka, małe poprawki w gaźnikach i kanałach dolotowych, puste wydechy i jak się nie złapiesz kierownicy to moto pojedzie bez Ciebie a koło tylne kopie na każdym biegu :) . Działa to strasznie na ambicję posiadaczy Intruzów (tacy też są w naszej ekipie) ale niestety z tymi Shadowkami to i Valkyria musi się zdrowo napocić... Powiem tyle GL1200 (98 KM i całkiem fajny moment obrotowy :twisted: ) niestety po wrzuceniu dwójki w Shadowce zniknął w lusterku. Inny przykład - autostrada w Czechach i jazda Shadowką dobrze ponad 200 km/h. No nie jestem pewien czy każdy Intruz to potrafi. Nie zrozumcie mnie źle - nie mam nic przeciwko Intruderom, wręcz podoba mi się jego klasyczna linia (o mały włos nie stałem się posiadaczem tego sprzętu) tyle, że raczej na Shadowa bym nie zamienił. To chyba moja odpowiedź na to co wybrać. Jakoś mam bardziej sentyment do marki Honda (trwałość, jakość wykonania itd.) i do chłodzenia cieczą. Ale wiadomo - rzecz gustu.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile taka modyfikowana shadowka pali?  :lol:

 

I to jest właśnie najdziwniejsze, że spalanie praktycznie nie wzrosło. Samego mnie to zastanawiało ale na prawdę nie doznaje się szoku na stacji benzynowej. Moja Shadowa pali około 5,8 l/100km a sprzęty kumpli praktycznie tyle samo. Może ma to związek z lepszym spalaniem, lub większym wykorzystaniem możliwości motocykla na tej samej dawce paliwa? Diabli wiedzą. Oczywiście wymaga to super regulacji gaźników. A wiem to ponieważ praktycznie zawsze jeździmy razem i tankujemy w tych samych miejscach, więc bajek kumple nie mogą mi opowiadać.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
intruder do setki ma5.2 wiadomość zaczerpnięta z katalogu,a honda 1100 6s wiadomoś apropo hondy ze stronkihttp://www.republika.pl/chudzikj/VT1100.htm

 

no wlasnie intruz ma 5.2 dane fabryczne, a shadowka ma wg. fabryki 6 s do 100, wiem ze mowa tu byla o zmodyfikowanych shadowkach, ale co stoi na przeszkodzie zmodyfikowac tez intruza ? :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no wlasnie przeciez tu nie chodzi o przyspieszenia i predkosci max. i o to ze wlasciciele jednych modeli sa zazdrosni o osiagi drugich. przeciez w chopperach nie o to chodzi. a przyspieszenia rzedu 5s do 100 to naprawde jest niezle, nie ma co przesadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak zwykle ilu uczestników dyskusji, tyle opinii. Sam jestem posiadaczem vs 1400. W tym motocyklu podoba mi się morderczy monent zawieszony dość nisko i sam silnik, z kolei sam moto jest troche za krótki (tak wydłużyć mu rostaw osi o jakies 200 mm i już nie myślałbym wcale o vt). Faktycznie intruz nie pojedzie 200 km/h, ale dla mnie shadow ma jedną podtsawową wadę, a mianowicie brzydki silnik ;) , za to długość jesy O.K. no i gdyby motorek na szprychach zawiesić :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...