Skocz do zawartości

PIERWSZY PROBLEM


Rekomendowane odpowiedzi

no wiec... zamiezam kupic sobie Yamahe DT80 i zastanawiam sie czy ten motorek bedzie dla mnie dobry. Moje umiejętności są raczej slabe (ale szybko sie ucze:), wzrost 187cm, waga 80kg i mój problem jest w tym ze nie wiem czy nie okaze sie po tygodniu/miesiącu ze motor ten jest na mnie za maly, za slaby, za...

Prosze poradzcie mi bo ja się na tym kompletnie nie znam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jak brakuje ci jeszcze do pełnoletności np 2 lata i chcesz nią jeździć też po miejskich drogach to lepiej kup 80 zarejestrowaną na motorower, na początek na pewno wystarczy. A jak masz już prawko albo nie zamierzasz nią jeździć po mieście to bierz DT125 ;) Dodam że gabarytowo obie DT są identyczne, mają tylko inne silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pomyslal o zablokowanej Dt125. Dysponuje ona taka moca co odblokowana Dt80, a ma duzo przyjemniejsza charakterystyke silnika

jak obie są maksymalnie zblokowane to idą łeb w łeb (i przyspiecha i v-max). tylko ze wtedy 125-ka prawie nie ma siły żeby wyrwac na gume a 80-ce idzie z tym troooche lepiej ;)

 

Dodam że gabarytowo obie DT są identyczne, mają tylko inne silniki

ramy są podobne, ale zawieszenia już troche bardziej sie różnią. oczywiscie wszystko zalezy od tego, ktore roczniki ze sobą porownujemy...

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48335049 .

Jest podniesiona to chyba nie będzie na mnie za mała. Wyraźcie swoje opinie (bo przeciez ja się nie znam).

Za droga jak na sprzet bez papieru' date=' ale z zewnatrrz ladna. No to juz wiemy ze Dt125 odpada bo za 3000zl nie dostaniesz raczej (chyba ze starsza ale ich jest malo).

http://allegro.pl/show_item.php?item=46794786

To by byla dobra alternatywa. Na papierze, duze moto (rozmiarami jak wieksze endurasy), no i mocy tez Ci raczej nie zabraknie (33km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...