Skocz do zawartości

Charto-Ogar


Spec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec:

rama nie jest od tego silnika, motor nie zostal pod niego zbudowany, nie wiem jak sie jezdzic bedzie i jaka jest jakosc zamocowania, filtr powietrza itp, z tego co wiem do chart ma dosc dobry silnik, ma 2,8 KM, przy czym ogar mial 2,0, ogar jest o 16 kg lzejszy od hartam wiec mysle ze kopa moze miec ladnego, ale.....jesli to taki patenciarz, to tez watpie zeby to bylo w dobrym stanie i wogole...ale sam ocen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niewiem jak to sie moglo przytrafić ale jest akurat taki też ogar w mojej miejscowości (40 tys ludzi) i on tez ma taki silnik i normalnie jeździ pare razy go widziałem a tak wogule to nie jest aż tak strasznie (nie to jak motorynka z silnikiem wsk czy komar z silnikiem mz )to jest dopiero przesada myśle że będzie spoko ale chiałem sie jeszcze poradzić bo ja się zabardzo nieznam http://img15.allegro.pl/photos/oryginal/48...483396/48339614 to jest wlasnie ten ogar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niewiem jak to sie moglo przytrafić ale jest akurat taki też ogar w mojej miejscowości (40 tys ludzi) i on tez ma taki silnik i normalnie jeździ pare razy go widziałem a tak wogule to nie jest aż tak strasznie (nie to jak motorynka z silnikiem wsk czy komar z silnikiem mz )to jest dopiero przesada myśle że będzie spoko ale chiałem sie jeszcze poradzić bo ja się zabardzo nieznam http://img15.allegro.pl/photos/oryginal/48...483396/48339614 to jest wlasnie ten ogar

 

to nie jest ogar, tylko jego poprzednik 50-t-1, chociaz bak moze byc od ogara - nalepka ogarowa i inny odcien lakieru,

w sumie z tego co wiem teraz, silnik to nomalna czesc zamienna, wiec moze byc legalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rama ogara nie jest dla tego silnika ' date='przednia zawiecha to juz wogole porazka ,lepiej kupic calego charta ,przynajmniej ladnie wyglada i nie prowadzi sie jak rower z silnikiem na lagach z plastiku...[/quote']

I na dodatek cena nie jest jakas atrakcyjna. Pozatym sprzet ma pewnie przebijane numery na silniku, bo nie sadze zeby sprzedajacy robil przeglad z bieżącym silnikiem (od charta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem coś na przeciw wy powiecie pewnie rób jak uważasz ale jest taki ogar u mnie w miejścowości i jeździ bardzo dobrze do tego ja mam problemy ze znalezieniem odpowiedniego moto w takiej cenie bo co dostane za 650zł żeby charta znaleść to trzeba miec około 1000zł bo teraz coś ludziom odbiło i tyle wołają wiem ze i sa te po 600 ale to taki procent 1 na 100 i co tu zrobić ? No powiedzcie sami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten silnik ma tylko 2,8 KM na szosie nie ma bata zeby cos zrobil z ramą nie osłabi jej ani nic ja dobrze wiem co muwie wlozylem silnik jawki (jawa 223) 2 KM do ramy motorynki motorku nie oszczedzam i narazie nie widze jakis uszkodzen wyniknietych z za duzej mocy silnika albo cos takiego jedynie robia mi sie luzy na mocowaniach silnika i musze ciagle sruby dokrecac ale to normalne jak sie jezdzi po polu. psuło by sie jak by były durze luzy i wtedy przy ostrym dodawaniu gazu na 1 biegu mozna cos uszkodzic łozyska silnika albo łańcuch, ramy są naprawde twarde i duzo wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem coś na przeciw wy powiecie pewnie rób jak uważasz ale jest taki ogar u mnie w miejścowości i jeździ bardzo dobrze do tego ja mam problemy ze znalezieniem odpowiedniego moto w takiej cenie bo co dostane za 650zł żeby charta znaleść to trzeba miec około 1000zł bo teraz coś ludziom odbiło i tyle wołają wiem ze i sa te po 600 ale to taki procent 1 na 100 i co tu zrobić ? No powiedzcie sami ...

Kup Jawke ;) . Sprzet duzo sprawniejszy od Ogarow czy Komarow. Jak bedzie za malo mocy to z tego silnika spokojnie wycisniesz 4km a wtedy naprawde juz fajnie lata (sam mam jawke skuter z cylindrem 60cc i przerobkami w silniku-moze na sprzedaz :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...