Skocz do zawartości

Sześćsetki ( jeszcze raz ja :/ )


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o terenie zapomnij nie wyciagniesz 150 i wiecej kilo jak zakopiesz sie po oske

Hmmm a 125kg dt-tki wyciągne?? Myślę że ta masa jest naprawdę bardzo przyzwoita jak na taki sprzęt! A kojażysz taki sprzęt jak Yamaha TT600R?

Jeśli tak to zaciekawię cie że waży na sucho 131kg! Pamiętaj też że sprzęt typu klr czy nowsza xt po prostu nie jest do skakania! Suzuki dr 350 to sprzęt z zawieszeniami naprawdę wysokiej klasy! Skoki zawieszeń wynoszą po 280mm p/t ;)

Ps. Masa yamahy wr 450f na sucho to 115kg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie sam miałem w tym roku ochote na xt i to ten model po 91 roku, czyli mniej terenowy :P o czym w sumie nie wiedziałem. fakt, bałem sie troche , że bede musiał zapomniec o moim kochanym błotku :twisted: i innych takich, bo XT może byc za ciezkie, a przede wszystkim ma silnik chlodzony powietrzem, przez co gwaltowne ochlodzenie go woda może spowodowac "malutką " awarie ;) :roll: czyli teoretycznie TT bedzie dla mnie lepsza. tylko jak to sie sprawuje na asfaltach?? nie ukrywam, ze troche czasu tez tam spedzam :P to samo tyczy sie XR-ki....( mowa o motocyklach w granicach 88-92 roku, bo bede miał na nie ok 6 tys)

 

jednym słowem, szukam enduraka, któremu nie straszne glebokie błoto, woda,piach, waskie scieżki i w miare szybka jazda w terenie, a za razem takiego, którym da sie poruszac po miescie, raz na jakies czas wyskoczyc w dalsza trase z plecaczkiem i przy okazji poswirowac troche na tylnym i przednim kole. i to wszystko za jakies 6-7 tys.... jakies propozycje?? cuda czasami sie zdarzają :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w enduro ok 50 KM trasa z plecakiem nie nalezy do przyjemnych mimo 50 koni czuc ze to juz nie te przyspieszenie i dusic wiecej musisz aby te 120 utrzymac

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...