Skocz do zawartości

GS 500- ktore wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze. Mnie się też ten fioletowy wydawał lepszy. A rocznik to nie wszystko. Zbyha jest parę lat młodszy od mojego, a chce się zamienić :buttrock:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

U, ale wtopa :buttrock:.

Nie spojrzalem na daty poprzednich postow, a poza tym ciekawe, ze koles jeszcze nie usunal aukcji z allegro :|.

 

Enylej, to moje gratulacje ;). Powiedz tylko (jesli to nie tajemnica) ile Cie cala zabawa wyjdzie - bede mogl porownac z tym co wyliczylem :).

 

No a fakt - rocznik to nie wszystko, ale ten GS, ktorego zapodalem ma oryginalny lakier :(.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powitać,

 

Dlugo nic w tym temacie, ale dopiero dzisiaj po wielu dniach oczekiwan i latania po urzedach i innych, zarejestrowalem swoja Suzi :)

Na prosbe Zbycha podam ile mnie co wynioslo, ale nie pukajcie sie w glowy, bo i tak jestem zadowolony mimo, ze moto jest z '92 rocznika :oops:

 

1. Cena moto: 5600zl

2. Transport (po kolezensku): 200zl

3. Przeglad w warsztacie: 650zl (regulacja i synchro gaznikow, regulacja zaworow, wymiana wszystkich plynow i filtrow, wymiana kabli wysokiego napiecia, smarowanie i czyszczenie lancucha, zmiana i wywazanie opon, smarowanie linek, kontrola lancucha rozrzadu, wymiana oleju w lagach wraz z uszczelniaczami)

4. Opony Pirelli Demon: 640zl

5. Tlumaczenie dokumentow: 180zl (wiecej stron do tlumaczenia w briefie, bo suzi byla odblokowywana)

6. Rejestracja: 630zl

7. VAT: 150zl

8. Rozszerzone badanie techiczne: 116zl

9. OC: 79zl

 

Chyba o niczym nie zapomnialem, ale wyszlo ok 8300zl :cry:

Troche sie przeliczylem, ale kazdy kto widzi Suzi (nawet mechanik) nie wierza ze jest z '92 roku. I to mnie cieszy najbardziej, bo nnawet na przegladzie nie musialem niczego szczegolnego wymieniac:)

 

Mam nadzieje, ze bedzie mi sluzyc dlugo i bezawaryjnie a ja sie juz nia zaopiekuje w miare mozliwosci :(

 

Zdjecia wrzuce jak tylko wyjade nia w jakies sensowne miejsce i bedzie ladna pogoda.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

 

Szczerze powiedziawszy to trafilem do pierwszego lepszego, a raczej do pierwszego blizszego. Nie wiem czy to duzo strasznie wyszlo, bo wczesniej nie mialem kontaktu z serwisami motocyklowymi. Jesli znacie jakies dobre warsztaty i niedrogie w Wawie lub najblizszej okolicy to wrzucajcie prosze. Najlepiej wraz z przyblizona cena takiego przegladu jaki ja wykonalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...