Skocz do zawartości

Odeńcie moj zabytek :)


JaJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak myslisz :) czy w takim stanie i z takiego roku dostal bym takim motocykl w polsce??Niee wiem tak do konca czy bylo odblokowany ale kreci sie ponad 7,5 tys wiecej niee dawalem tzn 8 mialem przez moment w lesie :) szanuje motorek;] Only Castrol r2 +98( czy ktos wie jaka byla bezyna w 85 roku in switzland??:D bo niee wiem czy 98 niee jest za "mocna"Jeszcze go niee rejestrowalem ale mam wszystko co trzeba ;) nawet juz przetlumaczony brif przez przysieglego tlumacza :) dalem 2800 wlasnie z tym tlumaczeniem i zrobionym przegladem niee wiem czy to malo czy to duzo ale jak zobaczylem stan silnika i orginalny lakier to wystarczylo zebym dlugo sie niee zastanawial, mial orginalne naklejki nawet na plastikach:)przejechane ponad 1500km ale w to chyba niee uwierze ;] Jak myslice duzo dalem?? za ile moge w takim stanie sprzedac taki motorek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to postawil w pokoju goscinnym, niech stoi dla potomnych

 

Nom poczekać takie 50 latek i sprzedać za 2000% procent wartości co tera ją kupiłeś kupiłeś. Ja tak robie tzn. nie motór planuje sprzedać ale dysk twardy z 83' roku mam, 40mb jedne z pierszych co wychodziły pod kabel IDE - w stanie jak ze sklepu i działający!! Poczekam jeszcze 50 lat i zarobie na tym fortune mówie wam!!

 

 

;):):D:D:D:D:D:D

 

taa pomażyć można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...