Skocz do zawartości

Ścigacze 50ccm...


mateusz kurowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolałbym kupić yamahe rd 80 lc lub mx,lc jest mocniejsza,albo hondne mbx.80cc pojemności śmigają spokojnie ponad 100(odblokowane) więc wytniesz na nich spokojnie niejednego super-ściga 50cc,one ładnie wyglądają,szkoda tylko że takie słabe.Ale wybór należy do ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że się nie opłaca, bo enduro 50, mają podobne przyspieszenia i prędkości maxymalne, a ścigiem nie zaorasz łąki i przez rzeke sie nie przebijesz... ;)

 

Muszę powiedzieć, że 80 to już całkiem nieźle sie zbiera (w porównaniu z 50) a jak kumplowi odpadl (sam z siebie) wydech w sendzie, to calkiem fajnie brzmiała, jak prawdziwa crossówka.

 

Ale to tak troche off topic...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym motocyklem w tej klasie jest Derbi gpr50. Sam mam zamiar go sobie kupic i moze odglos wydechu nie podnieca :P ale nie to sie liczy 8) Liczy sie satysfakcja jaka niesie za soba mozliwosc przejechania sie czyms takim. Zawsze mozna przeprowadzic tuning ukladu wydechowego i poprawic glos wydechu.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu tak Pawcio398 sądzisz, że Gpr jest najlepszy w tej klasie? On nie posiada kontrolki luzu na zegarach, nie montują w tym moto takiego wynalazku jak ww kontrolka :lol:

A dla mnie najlepsze moto w klasie 50/80ccm(wiertarki) to Aprilia Rs 8) i ma kontrolke luzu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt :P Moze Derbi nie ma kontrolki luzu ale ma inny bajer :P Mozna regulowac wpuszczanie rur w polke 8)

 

No i:

1. Osiagi Derbi i chociazby Aprilki sa bardzo podobne

2. Derbi jest (moim zdaniem) ladniejsze :P

3. Cena jest atrakcyjniejsza :P

 

 

Derbi jest MOIM ZDANIEM najlepszym motocyklem w tej klasie i tyle 8) Rozumiem, ze mozesz miec inne zdanie, kwestia gustu, proste :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie posiada kontrolki luzu na zegarach' date=' nie montują w tym moto takiego wynalazku jak ww kontrolka :lol: [/quote']

Jeżeli głównym kryterium wyboru motoroweru jest kontrolka luzu no to faktycznie aprilla przoduje.... :P

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko zdjęć jeszcze nie mam bo mam do zrobienia jeszcze kilka poprawek kosmetycznych. Jest on przerobiony na streeta z tym że posiadam wszystkie części (oprócz owiewek) by powrócić do oryginalu, ma on przycięte owiewki tylne założona mała owiewke( ta ufo czy jak tam) lusterka, kierunkowskazy, podniesiony tył, obniżona kierownice itp. Jak go złoże do reszty do rzuce foty teraz czekam na uszczelki nie mogę znależć nigdzie HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu tak Pawcio398 sądzisz, że Gpr jest najlepszy w tej klasie? On nie posiada kontrolki luzu na zegarach, nie montują w tym moto takiego wynalazku jak ww kontrolka  :lol:  

 

a nie mowilem ze mbx najlepszy ?? :lol:

 

a w rs kontrolki kierunkow sa dwie czy tylko jedna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli te motorki mają być kupine dla szpanu przed kolegami to polecam :P Pamiętaj jednak o 2 sprawach a mianowicie:

Polskie drogi nie sa przycylne motorowerzystom jadącym 110

po 2 taki motorek trzeba kręcić na kosmiczne obroty zeby to jechało. Ja proponuje kupić 80 bo to już coś lepszego. Strzałek z tego co wiem to nie masz 100% racji ponieważ te wszystkie 80 były seryjnie 50. Kiedyś myślałem że aprilia robi seryjne 80 ale okazało się że sie myliłem (tak mowił mi enduroguy). Może zastanow sie nad rg 125 od kolegi. w 125 masz pewnośc że ruszusz niżej także dźwięk jest ładniejszy a mot sie lepiej prezentuje. I jeszcze ostanie kryterium wyboru: Fundusze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...